B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

Pupillen - NEO'25 JO10-2

Teamleden

Spelers
Tiede Aalders        
Tigo van Baardwijk        
Jay-Jay van Erven        
Dilano de Jong        
Samuel Klaasse        
Delano Lensvelt        
Tijn Poesse        
Jasper Schalkwijk        
Jesse Varossieau        
Koen Vos        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 24-11-2018 08:30 NEO'25 JO10-2 WSC JO10-3G 55839 Sportpark De Gaard
C 01-12-2018 09:15 NEO'25 JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G 56134 Sportpark De Gaard
C 08-12-2018 10:00 SVSSS JO10-3 NEO'25 JO10-2 53878 Sportpark Zeshoeven
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 10:00 SVSSS JO10-3 DESK JO10-3
C 24-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 Nieuwkuijk JO10-1
C 24-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 RKDVC JO10-6
C 24-11-2018 08:30 NEO'25 JO10-2 WSC JO10-3G
C 24-11-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 VCB JO10-1M
C 24-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G Dongen JO10-2
C 01-12-2018 09:45 VCB JO10-1M SVSSS JO10-3
C 01-12-2018 10:00 DESK JO10-3 TSV Gudok JO10-5
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO10-6 Nieuwkuijk JO10-1
C 01-12-2018 09:15 NEO'25 JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G
C 01-12-2018 09:00 Dongen JO10-2 Uno Animo JO10-3
C 01-12-2018 08:30 WSC JO10-3G OJC ROSMALEN JO10-7
C 08-12-2018 10:15 Nieuwkuijk JO10-1 WSC JO10-3G
C 08-12-2018 10:00 SVSSS JO10-3 NEO'25 JO10-2
C 08-12-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 RKDVC JO10-6
C 08-12-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 VCB JO10-1M
C 08-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 Dongen JO10-2
C 08-12-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G DESK JO10-3
C 15-12-2018 09:00 Dongen JO10-2 DESK JO10-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:30 NEO'25 JO10-2 VOAB JO10-5 103114 4-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 SVSSS JO10-3 94157 0-0
C 17-11-2018 10:00 DESK JO10-3 Uno Animo JO10-3 55875 0-0
C 17-11-2018 09:45 VCB JO10-1M WSC JO10-3G 92237 0-0
C 17-11-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 Blauw Wit'81 JO10-1G 54918 0-0
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-7 92301 0-0
C 17-11-2018 09:00 Dongen JO10-2 NEO'25 JO10-2 55369 0-0
C 10-11-2018 08:30 WSC JO10-3G DESK JO10-3 53373 0-0
C 10-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 TSV Gudok JO10-5 92300 0-0
C 10-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 Nieuwkuijk JO10-1 94156 0-0
C 10-11-2018 10:00 NEO'25 JO10-2 VCB JO10-1M 92236 0-0
C 10-11-2018 10:00 SVSSS JO10-3 Dongen JO10-2 54751 0-0
C 10-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G RKDVC JO10-6 53328 0-0
C 03-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 NEO'25 JO10-2 54382 0-0
C 03-11-2018 09:00 RKDVC JO10-6 VCB JO10-1M 92235 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 DESK JO10-3 92299 0-0
C 03-11-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 WSC JO10-3G 54030 0-0
C 03-11-2018 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 Dongen JO10-2 94155 0-0
C 03-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G SVSSS JO10-3 55047 0-0
C 27-10-2018 10:30 WSC JO10-3G Blauw Wit'81 JO10-1G 55143 0-0
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-5 55509 0-0
C 27-10-2018 09:45 VCB JO10-1M OJC ROSMALEN JO10-7 92298 0-0
C 27-10-2018 10:00 DESK JO10-3 Nieuwkuijk JO10-1 94154 0-0
C 27-10-2018 10:00 SVSSS JO10-3 Uno Animo JO10-3 55558 0-0
C 27-10-2018 10:15 Dongen JO10-2 RKDVC JO10-6 55287 0-0
C 22-10-2018 18:30 Blauw Wit'81 JO10-1G VCB JO10-1M 92234 0-0
C 20-10-2018 10:00 Dongen JO10-2 VCB JO10-1M 92232 0-0
C 13-10-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 Uno Animo JO10-3 56079 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO10-6 WSC JO10-3G 55518 0-0
C 13-10-2018 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 NEO'25 JO10-2 94153 0-0
C 13-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 SVSSS JO10-3 92297 0-0
C 06-10-2018 09:00 WSC JO10-3G Dongen JO10-2 54794 0-0
C 06-10-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 Blauw Wit'81 JO10-1G 54798 0-0
C 06-10-2018 09:15 NEO'25 JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-7 92296 0-0
C 06-10-2018 09:45 VCB JO10-1M SC 't Zand JO10-8 92233 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO10-3 RKDVC JO10-6 54542 0-0
C 06-10-2018 10:00 SVSSS JO10-3 TSV Gudok JO10-5 53545 0-0
C 06-10-2018 09:45 VCB JO10-1M Nieuwkuijk JO10-1 94152 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKDVC JO10-6 SVSSS JO10-3 55516 0-0
C 29-09-2018 10:00 DESK JO10-3 NEO'25 JO10-2 55603 0-0
C 29-09-2018 10:00 SC 't Zand JO10-8 TSV Gudok JO10-5 53090 0-0
C 29-09-2018 09:30 WSC JO10-3G Uno Animo JO10-3 53793 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 Blauw Wit'81 JO10-1G 92295 0-0
C 29-09-2018 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 TSV Gudok JO10-5 94151 0-0
C 22-09-2018 09:30 NEO'25 JO10-2 RKDVC JO10-6 56040 0-0
C 22-09-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 Dongen JO10-2 53973 0-0
C 22-09-2018 10:00 SVSSS JO10-3 WSC JO10-3G 54321 0-0
C 22-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G SC 't Zand JO10-8 54568 0-0
C 22-09-2018 11:00 RWB JO10-4 DESK JO10-3 55423 0-0
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 SVG JO10-2 53874 0-0
C 22-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G Nieuwkuijk JO10-1 94150 0-0
C 22-09-2018 09:45 VCB JO10-1M DESK JO10-3 92231 0-0
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7 92294 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 NEO'25 JO10-2 Uno Animo JO10-3 11270 9-3
B 15-09-2018 11:00 RWB JO10-4 RKDVC JO10-4 11293 0-0
B 08-09-2018 09:00 RKDVC JO10-4 Uno Animo JO10-3 12487 8-2
B 08-09-2018 11:00 RWB JO10-4 NEO'25 JO10-2 11604 0-0
B 01-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 RWB JO10-4 12960 0-0
B 01-09-2018 10:15 NEO'25 JO10-2 RKDVC JO10-4 11484 7-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO10-5 1 0 1 0 1 4 4 0 0
2 NEO'25 JO10-2 1 0 1 0 1 4 4 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO10-2 2 2 0 0 6 16 8 8 0
2 RKDVC JO10-4 2 1 0 1 3 13 9 4 0
3 Uno Animo JO10-3 2 0 0 2 0 5 17 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven