0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO10-1

Teamleden

Spelers
Siebe van Driel        
Luca van Helvoirt        
Teun Hoefnagel        
Daan Span        
Luca van Woensel        
Milan van Zelst        
 
Overige teamleden
Bert Span Leider/Trainer
Tony van Driel Assistent

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 Taxandria JO10-1 126391 0-0
C 25-05-2019 09:15 NEO'25 JO10-1 Sarto JO10-2 127191 0-0
C 25-05-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 Nevelo JO10-1 127841 0-0
C 25-05-2019 09:00 VOAB JO10-2 SSC'55 JO10-1 126347 0-0
C 25-05-2019 09:00 Dongen JO10-1 DESK JO10-1 127639 0-0
C 25-05-2019 10:00 SVSSS JO10-1 RKDVC JO10-1 127935 0-0
C 18-05-2019 09:00 Taxandria JO10-1 Dongen JO10-1 128414 0-0
C 18-05-2019 08:45 Sarto JO10-2 SC 't Zand JO10-3 126839 0-0
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 127418 0-0
C 18-05-2019 09:00 Nevelo JO10-1 SVSSS JO10-1 128851 0-0
C 18-05-2019 11:00 DESK JO10-1 VOAB JO10-2 127594 0-0
C 18-05-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 NEO'25 JO10-1 126156 0-0
C 11-05-2019 09:00 Dongen JO10-1 RKDVC JO10-1 126595 0-0
C 11-05-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 Sarto JO10-2 126508 0-0
C 11-05-2019 09:00 Nevelo JO10-1 Taxandria JO10-1 128777 0-0
C 11-05-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 DESK JO10-1 126374 0-0
C 11-05-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 VOAB JO10-2 127431 0-0
C 11-05-2019 10:00 SVSSS JO10-1 SSC'55 JO10-1 129324 0-0
C 09-05-2019 19:00 VOAB JO10-2 NEO'25 JO10-1 127990 0-0
C 08-05-2019 18:30 Taxandria JO10-1 Jong Brabant JO10-1 127749 0-0
C 04-05-2019 10:00 SSC'55 JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126040 0-0
C 04-05-2019 11:00 DESK JO10-1 SVSSS JO10-1 128435 0-0
C 04-05-2019 09:00 RKDVC JO10-1 Nevelo JO10-1 127287 0-0
C 04-05-2019 08:45 Sarto JO10-2 Dongen JO10-1 129391 0-0
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SSC'55 JO10-1 128597 0-0
C 13-04-2019 09:00 Dongen JO10-1 VOAB JO10-2 127135 0-0
C 13-04-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 DESK JO10-1 129018 0-0
C 13-04-2019 09:00 Nevelo JO10-1 Sarto JO10-2 127863 0-0
C 13-04-2019 10:00 SVSSS JO10-1 Taxandria JO10-1 126333 0-0
C 13-04-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 NEO'25 JO10-1 126642 0-0
C 10-04-2019 18:30 SVSSS JO10-1 Dongen JO10-1 128452 0-0
C 10-04-2019 18:30 SC 't Zand JO10-3 Nevelo JO10-1 126080 0-0
C 10-04-2019 18:30 VOAB JO10-2 Jong Brabant JO10-1 127948 0-0
C 06-04-2019 11:00 DESK JO10-1 SC 't Zand JO10-3 128819 0-0
C 06-04-2019 09:00 NEO'25 JO10-1 Dongen JO10-1 126637 0-0
C 06-04-2019 09:00 Taxandria JO10-1 RKDVC JO10-1 127858 0-0
C 06-04-2019 09:00 VOAB JO10-2 Nevelo JO10-1 127400 0-0
C 06-04-2019 08:45 Sarto JO10-2 SVSSS JO10-1 126522 0-0
C 06-04-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Jong Brabant JO10-1 127960 0-0
C 03-04-2019 18:30 DESK JO10-1 SSC'55 JO10-1 126169 0-0
C 30-03-2019 09:00 Dongen JO10-1 Nevelo JO10-1 150733 0-0
C 30-03-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 Taxandria JO10-1 128787 0-0
C 27-03-2019 18:30 Taxandria JO10-1 VOAB JO10-2 127999 0-0
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-1 VOAB JO10-2 127498 0-0
C 23-03-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 NEO'25 JO10-1 128049 0-0
C 23-03-2019 09:00 Nevelo JO10-1 DESK JO10-1 127597 0-0
C 23-03-2019 09:00 Taxandria JO10-1 Sarto JO10-2 128565 0-0
C 23-03-2019 09:00 Dongen JO10-1 SSC'55 JO10-1 126801 0-0
C 23-03-2019 10:00 SVSSS JO10-1 SC 't Zand JO10-3 128875 0-0
C 19-03-2019 18:00 Dongen JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126300 0-0
C 16-03-2019 08:45 Sarto JO10-2 RKDVC JO10-1 128196 0-0
C 09-03-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Sarto JO10-2 126473 0-0
C 09-03-2019 09:00 Nevelo JO10-1 NEO'25 JO10-1 129220 0-0
C 23-02-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 SVSSS JO10-1 126469 0-0
C 23-02-2019 09:00 RKDVC JO10-1 DESK JO10-1 128360 0-0
C 16-02-2019 09:00 VOAB JO10-2 SVSSS JO10-1 126490 0-0
C 16-02-2019 09:00 Dongen JO10-1 Nevelo JO10-1 128359 0-0
C 16-02-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 RKDVC JO10-1 128027 0-0
C 16-02-2019 10:00 SSC'55 JO10-1 Taxandria JO10-1 129010 0-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 Jong Brabant JO10-1 128035 0-0
C 16-02-2019 11:00 DESK JO10-1 Sarto JO10-2 128962 0-0
C 09-02-2019 10:00 SVSSS JO10-1 NEO'25 JO10-1 128680 0-0
C 09-02-2019 09:00 Taxandria JO10-1 DESK JO10-1 128301 0-0
C 09-02-2019 09:00 Nevelo JO10-1 SSC'55 JO10-1 126754 0-0
C 09-02-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 Dongen JO10-1 126622 0-0
C 09-02-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126261 0-0
C 09-02-2019 08:45 Sarto JO10-2 VOAB JO10-2 127349 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-01-2019 10:00 DIA JO10-1 Hilvaria JO10-1 98170 0-0
C 15-12-2018 09:00 Hilvaria JO10-1 Oosterhout JO10-1 98542 0-0
C 15-12-2018 13:30 Sleeuwijk JO10-1 NEO'25 JO10-1 103682 0-0
C 15-12-2018 10:00 ODC JO10-2 DIA JO10-1 98166 0-0
C 08-12-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 SV Reeshof JO10-1 55174 0-0
C 08-12-2018 09:30 NEO'25 JO10-1 Boxtel JO10-1 96606 0-0
C 08-12-2018 11:00 RWB JO10-1 ODC JO10-2 79377 0-0
C 08-12-2018 08:30 Sleeuwijk JO10-1 DIA JO10-1 103692 0-0
C 08-12-2018 11:15 Bavel JO10-2 SVSSS JO10-1 54438 0-0
C 01-12-2018 08:30 ODC JO10-2 Hilvaria JO10-1 79376 0-0
C 01-12-2018 09:30 Oosterhout JO10-1 SC 't Zand JO10-2 98541 0-0
C 01-12-2018 08:45 Boxtel JO10-1 RWB JO10-1 96605 0-0
C 01-12-2018 10:00 SVSSS JO10-1 NEO'25 JO10-1 56099 0-0
C 01-12-2018 10:15 DIA JO10-1 Bavel JO10-2 98172 0-0
C 01-12-2018 08:45 SV Reeshof JO10-1 Sleeuwijk JO10-1 103691 0-0
C 24-11-2018 08:30 Sleeuwijk JO10-1 ODC JO10-2 103690 0-0
C 24-11-2018 08:45 SV Reeshof JO10-1 Boxtel JO10-1 96604 0-0
C 24-11-2018 09:00 Hilvaria JO10-1 SVSSS JO10-1 53169 0-0
C 24-11-2018 11:00 RWB JO10-1 NEO'25 JO10-1 54262 0-0
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 DIA JO10-1 98171 0-0
C 24-11-2018 11:00 Bavel JO10-2 Oosterhout JO10-1 98540 0-0
C 17-11-2018 08:30 NEO'25 JO10-1 SC 't Zand JO10-2 54979 0-0
C 17-11-2018 10:00 SVSSS JO10-1 RWB JO10-1 53107 0-0
C 17-11-2018 09:30 Oosterhout JO10-1 Boxtel JO10-1 98539 0-0
C 17-11-2018 11:15 Bavel JO10-2 Sleeuwijk JO10-1 103689 0-0
C 17-11-2018 08:30 ODC JO10-2 SV Reeshof JO10-1 79374 0-0
C 10-11-2018 08:30 Sleeuwijk JO10-1 SVSSS JO10-1 103688 0-0
C 10-11-2018 09:00 Hilvaria JO10-1 NEO'25 JO10-1 55064 0-0
C 10-11-2018 11:00 RWB JO10-1 Bavel JO10-2 53313 0-0
C 10-11-2018 10:00 Boxtel JO10-1 DIA JO10-1 98169 0-0
C 10-11-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 ODC JO10-2 79373 0-0
C 10-11-2018 09:45 SV Reeshof JO10-1 Oosterhout JO10-1 98538 0-0
C 03-11-2018 11:15 Bavel JO10-2 Boxtel JO10-1 96601 0-0
C 03-11-2018 11:00 RWB JO10-1 DIA JO10-1 98168 0-0
C 03-11-2018 09:00 NEO'25 JO10-1 ODC JO10-2 79372 0-0
C 03-11-2018 12:00 Hilvaria JO10-1 SV Reeshof JO10-1 54260 0-0
C 03-11-2018 09:45 Sleeuwijk JO10-1 SC 't Zand JO10-2 103687 0-0
C 03-11-2018 10:00 SVSSS JO10-1 Oosterhout JO10-1 98537 0-0
C 27-10-2018 09:30 Oosterhout JO10-1 RWB JO10-1 98536 0-0
C 27-10-2018 10:00 ODC JO10-2 SVSSS JO10-1 79371 0-0
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO10-1 VOAB JO10-1 96600 0-0
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO10-1 Sleeuwijk JO10-1 103686 0-0
C 27-10-2018 09:00 DIA JO10-1 NEO'25 JO10-1 98167 0-0
C 27-10-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Hilvaria JO10-1 53375 0-0
C 27-10-2018 10:45 SV Reeshof JO10-1 Bavel JO10-2 54696 0-0
C 20-10-2018 11:00 RWB JO10-1 Sleeuwijk JO10-1 103683 0-0
C 13-10-2018 09:45 NEO'25 JO10-1 SV Reeshof JO10-1 55610 0-0
C 13-10-2018 08:30 ODC JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-2 79370 0-0
C 13-10-2018 10:00 SVSSS JO10-1 Boxtel JO10-1 96599 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 Oosterhout JO10-1 98535 0-0
C 13-10-2018 11:00 RWB JO10-1 SC 't Zand JO10-2 54441 0-0
C 13-10-2018 11:30 Bavel JO10-2 Hilvaria JO10-1 54880 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 53138 0-0
C 13-10-2018 08:30 Sleeuwijk JO10-1 Oosterhout JO10-1 103685 0-0
C 06-10-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-2 SVSSS JO10-1 55019 0-0
C 06-10-2018 08:30 Gilze JO10-1 ODC JO10-2 79369 0-0
C 06-10-2018 09:00 Hilvaria JO10-1 VOAB JO10-1 55129 0-0
C 06-10-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Bavel JO10-2 56191 0-0
C 06-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 NEO'25 JO10-1 53670 0-0
C 06-10-2018 10:45 SV Reeshof JO10-1 RWB JO10-1 54197 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO10-1 ODC JO10-2 96598 0-0
C 06-10-2018 09:00 DIA JO10-1 SVSSS JO10-1 98165 0-0
C 06-10-2018 09:30 Oosterhout JO10-1 NEO'25 JO10-1 98534 0-0
C 06-10-2018 09:00 Hilvaria JO10-1 Sleeuwijk JO10-1 103684 0-0
C 29-09-2018 08:30 Gilze JO10-1 Hilvaria JO10-1 54137 0-0
C 29-09-2018 08:30 ODC JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 79368 0-0
C 29-09-2018 09:45 NEO'25 JO10-1 Bavel JO10-2 55978 0-0
C 29-09-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-2 SV Reeshof JO10-1 54054 0-0
C 29-09-2018 11:00 RWB JO10-1 VOAB JO10-1 55488 0-0
C 29-09-2018 10:00 SVSSS JO10-1 SC 't Zand JO10-2 53915 0-0
C 29-09-2018 08:30 ODC JO10-2 Oosterhout JO10-1 98533 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO10-1 SV Reeshof JO10-1 98164 0-0
C 29-09-2018 08:45 Boxtel JO10-1 Hilvaria JO10-1 96597 0-0
C 22-09-2018 10:00 Bavel JO10-2 ODC JO10-2 79367 0-0
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-2 55587 0-0
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Gilze JO10-1 53742 0-0
C 22-09-2018 10:45 SV Reeshof JO10-1 SVSSS JO10-1 54296 0-0
C 22-09-2018 09:30 Oosterhout JO10-1 DIA JO10-1 98532 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO10-1 NEO'25 JO10-1 53340 0-0
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Boxtel JO10-1 96596 0-0
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DIA JO10-1 98163 0-0
C 22-09-2018 10:00 Hilvaria JO10-1 RWB JO10-1 54760 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 DESK JO10-1 NEO'25 JO10-1 11495 8-4
B 15-09-2018 11:00 RWB JO10-1 WSC JO10-1 12087 6-13
B 08-09-2018 10:00 NEO'25 JO10-1 WSC JO10-1 12741 6-12
B 08-09-2018 10:00 DESK JO10-1 RWB JO10-1 12308 7-3
B 01-09-2018 09:45 WSC JO10-1 DESK JO10-1 11740 5-6
B 01-09-2018 11:00 RWB JO10-1 NEO'25 JO10-1 12527 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO10-1 3 3 0 0 9 21 12 9 0
2 WSC JO10-1 3 2 0 1 6 30 18 12 0
3 NEO'25 JO10-1 3 1 0 2 3 17 21 -4 0
4 RWB JO10-1 3 0 0 3 0 10 27 -17 0

Training

www.neo25.nl
2018-10-13 NEO JO10-1SV Reeshof JO10-1 incl. teamfoto
13-10-2018

Berichten



Terug naar boven