0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - NEO'25 JO11-1

Teamleden

Spelers
Werner Kuysten Keeper      
Freek de Bruijn        
Luca van Heesch        
Manuel Heijkoop        
Timo Klaasse        
Bram Kuijsten        
Dani Melissant        
Malachi Nieuwenhuis        
Soroush Roustaie        
Miquel van der Velden        
 
Overige teamleden
Andre Kuijsten Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Waspik JO11-2 Olympia'60 JO11-2 50429 0-0
C 15-12-2018 08:30 NEO'25 JO11-1 SSC'55 JO11-1 78490 0-0
C 15-12-2018 10:00 ONI JO11-1 Jong Brabant JO11-3 102231 0-0
C 10-12-2018 18:30 ONI JO11-1 Waspik JO11-2 50906 0-0
C 08-12-2018 09:00 Olympia'60 JO11-2 SCO JO11-3 51122 0-0
C 08-12-2018 10:30 Dussense Boys JO11-1 RWB JO11-2 52014 4-4
C 08-12-2018 11:00 Waspik JO11-2 Be Ready JO11-1 51977 0-0
C 08-12-2018 11:15 Raamsdonk JO11-1 Jong Brabant JO11-3 102240 5-1
C 08-12-2018 09:00 Dongen JO11-5 ONI JO11-1 51445 0-11
C 01-12-2018 08:30 SSC'55 JO11-1 Olympia'60 JO11-2 52193 23-0
C 01-12-2018 11:30 Be Ready JO11-1 Dussense Boys JO11-1 49048 5-1
C 01-12-2018 10:05 Jong Brabant JO11-3 Dongen JO11-5 102239 1-2
C 01-12-2018 09:45 RWB JO11-2 NEO'25 JO11-1 78489 5-4
C 01-12-2018 09:15 SCO JO11-3 Raamsdonk JO11-1 52947 5-2
C 24-11-2018 10:00 NEO'25 JO11-1 Dussense Boys JO11-1 78488 0-1
C 24-11-2018 09:00 Dongen JO11-5 SSC'55 JO11-1 49936 2-11
C 24-11-2018 11:15 Raamsdonk JO11-1 ONI JO11-1 52754 3-3
C 24-11-2018 10:15 Jong Brabant JO11-3 RWB JO11-2 102238 0-13
C 24-11-2018 11:00 Waspik JO11-2 SCO JO11-3 49582 10-3
C 24-11-2018 09:00 Olympia'60 JO11-2 Be Ready JO11-1 50307 0-16
C 21-11-2018 18:45 Be Ready JO11-1 NEO'25 JO11-1 78487 5-3
C 17-11-2018 08:30 SSC'55 JO11-1 Jong Brabant JO11-3 102237 17-0
C 17-11-2018 09:00 ONI JO11-1 Olympia'60 JO11-2 51816 17-0
C 17-11-2018 09:15 SCO JO11-3 RWB JO11-2 52053 5-7
C 17-11-2018 10:30 Dussense Boys JO11-1 Raamsdonk JO11-1 49453 6-1
C 17-11-2018 10:30 Waspik JO11-2 Dongen JO11-5 51280 20-5
C 10-11-2018 09:00 Olympia'60 JO11-2 Dussense Boys JO11-1 51379 0-9
C 10-11-2018 09:00 Dongen JO11-5 Be Ready JO11-1 51882 0-19
C 10-11-2018 10:30 RWB JO11-2 ONI JO11-1 52246 1-0
C 10-11-2018 10:15 Jong Brabant JO11-3 SCO JO11-3 102236 2-6
C 10-11-2018 11:30 NEO'25 JO11-1 Waspik JO11-2 78486 5-3
C 10-11-2018 11:15 Raamsdonk JO11-1 SSC'55 JO11-1 50431 4-10
C 03-11-2018 09:45 NEO'25 JO11-1 ONI JO11-1 78485 4-3
C 03-11-2018 11:00 Waspik JO11-2 RWB JO11-2 51115 5-2
C 03-11-2018 10:30 Dussense Boys JO11-1 SSC'55 JO11-1 49195 3-4
C 03-11-2018 09:30 Be Ready JO11-1 SCO JO11-3 52942 20-2
C 03-11-2018 09:00 Olympia'60 JO11-2 Jong Brabant JO11-3 102235 6-0
C 03-11-2018 09:00 Dongen JO11-5 Raamsdonk JO11-1 52303 1-10
C 27-10-2018 08:30 SSC'55 JO11-1 Be Ready JO11-1 51860 7-5
C 27-10-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 Waspik JO11-2 50296 0-0
C 27-10-2018 09:00 ONI JO11-1 Dussense Boys JO11-1 51263 2-2
C 27-10-2018 09:15 SCO JO11-3 NEO'25 JO11-1 78484 1-7
C 27-10-2018 10:00 RWB JO11-2 Dongen JO11-5 52420 11-3
C 27-10-2018 11:15 Raamsdonk JO11-1 Olympia'60 JO11-2 50440 1-2
C 27-10-2018 10:00 Jong Brabant JO11-3 Waspik JO11-2 102234 0-13
C 13-10-2018 09:00 Dongen JO11-5 SCO JO11-3 52909 3-11
C 13-10-2018 11:30 Be Ready JO11-1 RWB JO11-2 52714 5-1
C 13-10-2018 10:30 Dussense Boys JO11-1 SV Reeshof JO11-4 49691 0-0
C 13-10-2018 08:30 NEO'25 JO11-1 Raamsdonk JO11-1 78483 6-4
C 13-10-2018 10:30 Dussense Boys JO11-1 Jong Brabant JO11-3 102233 13-1
C 09-10-2018 19:00 SSC'55 JO11-1 ONI JO11-1 51287 8-6
C 06-10-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 NEO'25 JO11-1 78482 0-0
C 06-10-2018 09:00 ONI JO11-1 Be Ready JO11-1 49137 2-8
C 06-10-2018 10:30 Olympia'60 JO11-2 Dongen JO11-5 51293 9-5
C 06-10-2018 09:15 SCO JO11-3 Dussense Boys JO11-1 52598 2-6
C 06-10-2018 10:00 RWB JO11-2 SSC'55 JO11-1 50593 2-5
C 06-10-2018 11:15 Raamsdonk JO11-1 Waspik JO11-2 50367 1-1
C 06-10-2018 09:45 Jong Brabant JO11-3 NEO'25 JO11-1 102232 0-13
C 29-09-2018 08:30 SSC'55 JO11-1 SCO JO11-3 50993 16-5
C 29-09-2018 09:00 ONI JO11-1 SV Reeshof JO11-4 49798 12-0
C 29-09-2018 09:30 Be Ready JO11-1 Raamsdonk JO11-1 51779 10-5
C 29-09-2018 10:00 RWB JO11-2 Olympia'60 JO11-2 49385 13-1
C 29-09-2018 10:30 Dussense Boys JO11-1 Waspik JO11-2 49190 4-4
C 29-09-2018 08:30 NEO'25 JO11-1 Dongen JO11-5 78481 6-0
C 22-09-2018 11:15 Raamsdonk JO11-1 RWB JO11-2 52331 2-9
C 22-09-2018 11:00 Waspik JO11-2 SSC'55 JO11-1 52548 2-9
C 22-09-2018 09:15 SCO JO11-3 ONI JO11-1 50549 1-4
C 22-09-2018 09:00 Olympia'60 JO11-2 NEO'25 JO11-1 78480 0-20
C 22-09-2018 10:00 Dongen JO11-5 Dussense Boys JO11-1 51708 0-10
C 22-09-2018 08:45 SV Reeshof JO11-4 Be Ready JO11-1 48991 0-14

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSC'55 JO11-1 10 10 0 0 30 110 29 81 0
2 Be Ready JO11-1 9 8 0 1 24 93 21 72 0
3 RWB JO11-2 11 7 1 3 22 68 34 34 0
4 NEO'25 JO11-1 10 7 0 3 21 68 22 46 0
5 Dussense Boys JO11-1 11 6 3 2 21 59 23 36 0
6 Waspik JO11-2 8 4 2 2 14 58 29 29 0
7 ONI JO11-1 9 3 2 4 11 48 27 21 0
8 Olympia'60 JO11-2 9 3 0 6 9 18 104 -86 0
9 SCO JO11-3 10 3 0 7 9 41 77 -36 0
10 Raamsdonk JO11-1 11 2 2 7 8 38 54 -16 0
11 Dongen JO11-5 11 1 0 10 3 21 119 -98 0
12 Jong Brabant JO11-3 9 0 0 9 0 5 88 -83 0

Training

Berichten



Terug naar boven