0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - NEO'25 JO12-1

Teamleden

Spelers
Timo Teuling Keeper      
Quinten Bogaers        
Siem van Dongen        
Moritz Klaasse        
Tao Mandemakers        
Max Opheij        
Nathan Paulides        
Daan Romers        
Sebas de Rooij        
Ike van der Schans        
 
Overige teamleden
Ben Horsten Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-12-2018 19:00 Olympia'60 JO12-1 TSC JO12-2 48750 1-1
C 15-12-2018 08:30 TSC JO12-2 Right'Oh JO12-1 47322 4-3
C 15-12-2018 10:00 NEO'25 JO12-1 Bavel JO12-3 77366 0-0
C 15-12-2018 10:00 Irene'58 JO12-1 SV Reeshof JO12-3 47196 10-3
C 08-12-2018 12:00 PCP JO12-1 Olympia'60 JO12-1 101946 2-2
C 08-12-2018 08:30 TSC JO12-2 SV Reeshof JO12-3 47308 0-0
C 08-12-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G Raamsdonk JO12-1 46888 6-5
C 08-12-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 Irene'58 JO12-1 48422 1-14
C 08-12-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 DESK JO12-2 47526 2-11
C 01-12-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 PCP JO12-1 101945 8-1
C 01-12-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 TSC JO12-2 47379 13-3
C 01-12-2018 08:45 Bavel JO12-3 Right'Oh JO12-1 48756 7-1
C 01-12-2018 09:00 Olympia'60 JO12-1 TSV Gudok JO12-6 47093 1-7
C 01-12-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 NEO'25 JO12-1 77360 2-3
C 01-12-2018 09:00 DESK JO12-2 Be Ready Jo12-1G 47788 5-5
C 24-11-2018 08:30 TSC JO12-2 TSV Gudok JO12-6 48286 1-6
C 24-11-2018 09:00 DESK JO12-2 Irene'58 JO12-1 47992 2-5
C 24-11-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 Raamsdonk JO12-1 47407 0-7
C 24-11-2018 12:00 PCP JO12-1 Bavel JO12-3 101944 1-2
C 24-11-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G SV Reeshof JO12-3 48949 2-2
C 24-11-2018 11:15 NEO'25 JO12-1 Olympia'60 JO12-1 77365 0-1
C 17-11-2018 11:00 PCP JO12-1 Be Ready Jo12-1G 101943 4-1
C 17-11-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 NEO'25 JO12-1 77358 3-1
C 17-11-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 DESK JO12-2 48265 3-9
C 17-11-2018 12:45 Bavel JO12-3 Irene'58 JO12-1 46999 2-5
C 17-11-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 Right'Oh JO12-1 47692 6-3
C 10-11-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 Raamsdonk JO12-1 46942 8-2
C 10-11-2018 08:30 TSC JO12-2 PCP JO12-1 101942 4-4
C 10-11-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 SV Reeshof JO12-3 48315 2-9
C 10-11-2018 10:30 NEO'25 JO12-1 TSV Gudok JO12-6 77364 2-0
C 10-11-2018 09:00 DESK JO12-2 Bavel JO12-3 47266 9-8
C 10-11-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G Olympia'60 JO12-1 48930 8-2
C 03-11-2018 12:00 PCP JO12-1 Irene'58 JO12-1 101941 1-5
C 03-11-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G Right'Oh JO12-1 48782 9-2
C 03-11-2018 11:00 NEO'25 JO12-1 DESK JO12-2 77363 2-2
C 03-11-2018 09:00 Olympia'60 JO12-1 Bavel JO12-3 48770 2-4
C 03-11-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 SV Reeshof JO12-3 48421 1-6
C 03-11-2018 08:30 TSC JO12-2 Raamsdonk JO12-1 48682 2-8
C 27-10-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 Be Ready Jo12-1G 47879 12-2
C 27-10-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 Olympia'60 JO12-1 48829 5-4
C 27-10-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 TSV Gudok JO12-6 47932 12-2
C 27-10-2018 08:45 Bavel JO12-3 TSC JO12-2 47111 10-0
C 27-10-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 NEO'25 JO12-1 77356 2-6
C 27-10-2018 09:00 DESK JO12-2 PCP JO12-1 101940 4-3
C 24-10-2018 19:15 Be Ready Jo12-1G Bavel JO12-3 48724 9-4
C 22-10-2018 19:00 Olympia'60 JO12-1 Irene'58 JO12-1 47034 0-13
C 20-10-2018 09:45 TSV Gudok JO12-6 PCP JO12-1 101937 3-7
C 13-10-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 DESK JO12-2 47160 1-6
C 13-10-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 Raamsdonk JO12-1 47781 2-3
C 13-10-2018 10:30 Nivo Sparta JO12-4 NEO'25 JO12-1 96062 0-0
C 13-10-2018 12:00 PCP JO12-1 NEO'25 JO12-1 101939 6-1
C 06-10-2018 09:00 NEO'25 JO12-1 Be Ready Jo12-1G 77362 2-4
C 06-10-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 Nivo Sparta JO12-4 96061 0-0
C 06-10-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 PCP JO12-1 101938 0-6
C 06-10-2018 09:30 Bavel JO12-3 TSV Gudok JO12-6 46911 11-0
C 06-10-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 Olympia'60 JO12-1 48324 8-3
C 06-10-2018 09:00 DESK JO12-2 TSC JO12-2 48059 2-2
C 29-09-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 NEO'25 JO12-1 77357 13-0
C 29-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 SSC'55 JO12-1 48098 0-0
C 29-09-2018 08:55 TSC JO12-2 Be Ready Jo12-1G 47838 1-11
C 29-09-2018 08:45 SV Reeshof JO12-3 Bavel JO12-3 47870 6-2
C 29-09-2018 09:00 Olympia'60 JO12-1 Right'Oh JO12-1 47629 11-4
C 29-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 Nivo Sparta JO12-4 96060 0-0
C 29-09-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 DESK JO12-2 47961 4-4
C 22-09-2018 08:30 SSC'55 JO12-1 SV Reeshof JO12-3 48077 0-0
C 22-09-2018 10:30 Nivo Sparta JO12-4 SV Reeshof JO12-3 96059 0-0
C 22-09-2018 11:00 NEO'25 JO12-1 TSC JO12-2 77361 3-6
C 22-09-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 Irene'58 JO12-1 48675 2-10
C 22-09-2018 09:00 DESK JO12-2 Olympia'60 JO12-1 48643 7-3
C 22-09-2018 08:45 Bavel JO12-3 Raamsdonk JO12-1 48942 0-5
C 22-09-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G TSV Gudok JO12-6 47583 12-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO12-1 11 11 0 0 33 108 18 90 0
2 Raamsdonk JO12-1 11 8 1 2 25 65 29 36 0
3 Be Ready Jo12-1G 11 7 2 2 23 69 39 30 0
4 DESK JO12-2 11 6 4 1 22 61 38 23 0
5 Bavel JO12-3 10 5 0 5 15 50 38 12 0
6 PCP JO12-1 10 4 2 4 14 35 30 5 0
7 SV Reeshof JO12-3 9 4 1 4 13 38 36 2 0
8 NEO'25 JO12-1 10 3 1 6 10 20 39 -19 0
9 TSC JO12-2 10 2 3 5 9 24 61 -37 0
10 TSV Gudok JO12-6 11 3 0 8 9 27 75 -48 0
11 Olympia'60 JO12-1 11 2 2 7 8 30 59 -29 0
12 Right'Oh JO12-1 11 0 0 11 0 21 86 -65 0

Training

www.neo25.nl
2018-11-10 Teamfoto NEO JO12
10-11-2018

Berichten



Terug naar boven