0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO13-1

Teamleden

Spelers
Tuomas de Roon Keeper      
Lucas Bogers        
Rik de Brouwer        
Giliam Haverhals        
Remco Horsten        
Lars van den Hout        
Thomas van Meer        
Thijmen Meijer        
Joeri Nieuwenhuijzen        
Matthijs Nieuwenhuis        
Harm Romers        
Xander Rosenbrand        
Lucas Schalkwijk        
Benjamin Willemsz        
 
Overige teamleden
Remon van den Hout Leider/Trainer
Dick Timmermans Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 11:30 Emplina JO13-2 Wilhelmina'26 JO13-1
C 23-03-2019 11:30 OSC'45 JO13-1 NEO'25 JO13-1
C 23-03-2019 11:30 Hedel JO13-1 Wilhelmina JO13-2
C 23-03-2019 11:30 Nemelaer JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3
C 23-03-2019 09:00 GDC JO13-1 Berkdijk JO13-1
C 23-03-2019 10:00 NOAD'32 JO13-1 VCB JO13-1
C 30-03-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 Wilhelmina JO13-2
C 30-03-2019 11:00 VCB JO13-1 OSC'45 JO13-1
C 30-03-2019 10:15 NEO'25 JO13-1 Nemelaer JO13-1
C 06-04-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-3 Hedel JO13-1
C 06-04-2019 11:30 Wilhelmina JO13-2 Nemelaer JO13-1
C 06-04-2019 11:15 VCB JO13-1 GDC JO13-1
C 06-04-2019 10:15 NEO'25 JO13-1 Emplina JO13-2
C 06-04-2019 09:45 NOAD'32 JO13-1 OSC'45 JO13-1
C 06-04-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 Berkdijk JO13-1
C 10-04-2019 18:30 Berkdijk JO13-1 Emplina JO13-2
C 13-04-2019 09:00 GDC JO13-1 NOAD'32 JO13-1
C 13-04-2019 10:00 Emplina JO13-2 VCB JO13-1
C 13-04-2019 11:00 Berkdijk JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3
C 13-04-2019 11:00 Nemelaer JO13-1 Wilhelmina'26 JO13-1
C 13-04-2019 11:30 OSC'45 JO13-1 Wilhelmina JO13-2
C 13-04-2019 11:30 Hedel JO13-1 NEO'25 JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 09-03-2019 10:00 NOAD'32 JO13-1 NEO'25 JO13-1 J (Jan) Dekker 148131 7 - 0
C 09-03-2019 vervallen Sarto JO13-5 NEO'25 JO13-1 119005
C 16-02-2019 11:45 NEO'25 JO13-1 GDC JO13-1 M. (Mark) v. Caem… (+1) 148130 0 - 3
C 09-02-2019 11:00 VCB JO13-1 NEO'25 JO13-1 R.P.J. (Raf) Verhoeven 148129 3 - 1
C 09-02-2019 vervallen Baronie JO13-6 NEO'25 JO13-1 B. (Bram) Bulkmans 118996
T 12-01-2019 09:30 NEO'25 JO13-1 waalwijk Cup bij NEO'25
C 15-12-2018 09:00 JEKA JO13-7 NEO'25 JO13-1 B.R.N. (Bart) Russeler 100977 0 - 1
C 08-12-2018 08:30 Baronie JO13-6 NEO'25 JO13-1 R.H.L.J. (René) Schreuder 46153 1 - 6
C 01-12-2018 10:30 NEO'25 JO13-1 Sarto JO13-4 M. (Mark) v.Caem 45601 6 - 2
C 24-11-2018 11:00 Berkdijk JO13-1 NEO'25 JO13-1 A.C. (Alex) Maas 43847 5 - 3
C 17-11-2018 vervallen JEKA JO13-8 NEO'25 JO13-1 45922
C 10-11-2018 11:45 NEO'25 JO13-1 Dongen JO13-3 M. (Mark) v.Caem… (+1) 43953 5 - 0
C 03-11-2018 10:00 SSC\'55 JO13-1 NEO'25 JO13-1 N. (Nico) Rozenbrand 46070 1 - 6
C 27-10-2018 10:00 NEO'25 JO13-1 SC \'t Zand JO13-3G L. (Lucas) Paulides… (+1) 44184 3 - 3
B 20-10-2018 11:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-2 M. (Mark) v.Caem… (+1) 102895 1 - 4
C 13-10-2018 09:45 Olympia'60 JO13-2 NEO'25 JO13-1 M.M.J. (Marcel) vanGogh 46683 0 - 1
C 06-10-2018 11:00 NEO'25 JO13-1 Waspik JO13-1 Afgeschermd… (+1) 46526 0 - 1
C 29-09-2018 11:45 NEO'25 JO13-1 TSV Gudok JO13-2 B.A.P.M. (Bas) Simons… (+1) 45031 3 - 2
C 22-09-2018 12:45 SC 't Zand JO13-7 NEO'25 JO13-1 R. (Remon) van denHout 45141 1 - 8
B 15-09-2018 vervallen NEO'25 JO13-1 Wilhelmina JO13-4 7199
B 08-09-2018 09:15 NEO'25 JO13-1 RWB JO13-2 Afgeschermd 7418 4 - 1
B 01-09-2018 08:30 WSC JO13-3 NEO'25 JO13-1 Afgeschermd 7661 1 - 8
C 29-08-2018 19:00 sv. Capelle JO13-1 NEO'25 JO13-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-03-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-3 NOAD'32 JO13-1 118191 1-3
C 16-03-2019 09:00 GDC JO13-1 Hedel JO13-1 118331 0-2
C 09-03-2019 10:00 NOAD'32 JO13-1 NEO'25 JO13-1 148131 7-0
C 09-03-2019 11:30 Nemelaer JO13-1 GDC JO13-1 116993 3-5
C 09-03-2019 11:30 Wilhelmina JO13-2 VCB JO13-1 117742 5-2
C 09-03-2019 11:30 OSC'45 JO13-1 Wilhelmina'26 JO13-1 118168 1-4
C 09-03-2019 11:30 Hedel JO13-1 Berkdijk JO13-1 118935 5-1
C 23-02-2019 10:00 NOAD'32 JO13-1 Wilhelmina'26 JO13-1 118607 5-2
C 23-02-2019 11:00 Emplina JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-3 116529 1-4
C 16-02-2019 11:30 Hedel JO13-1 Emplina JO13-2 117684 11-0
C 16-02-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-3 OSC'45 JO13-1 118678 0-3
C 16-02-2019 11:30 Wilhelmina JO13-2 NOAD'32 JO13-1 117905 4-2
C 16-02-2019 11:00 Berkdijk JO13-1 Nemelaer JO13-1 119207 2-2
C 16-02-2019 11:45 NEO'25 JO13-1 GDC JO13-1 148130 0-3
C 16-02-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 VCB JO13-1 118106 4-2
C 09-02-2019 12:45 Emplina JO13-2 Wilhelmina JO13-2 116860 1-6
C 09-02-2019 11:30 OSC'45 JO13-1 Berkdijk JO13-1 118854 1-4
C 09-02-2019 11:00 VCB JO13-1 NEO'25 JO13-1 148129 3-1
C 09-02-2019 11:00 Nemelaer JO13-1 Hedel JO13-1 116977 0-2
C 09-02-2019 09:00 GDC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3 116679 0-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 JEKA JO13-7 NEO'25 JO13-1 100977 0-1
C 08-12-2018 11:15 SC 't Zand JO13-3G Dongen JO13-3 45243 3-3
C 08-12-2018 10:00 SSC'55 JO13-1 Olympia'60 JO13-2 46200 1-3
C 08-12-2018 12:00 JEKA JO13-7 Berkdijk JO13-1 100987 2-3
C 08-12-2018 10:00 Sarto JO13-4 Waspik JO13-1 44572 0-4
C 08-12-2018 08:30 Baronie JO13-6 NEO'25 JO13-1 46153 1-6
C 01-12-2018 09:45 Olympia'60 JO13-2 Baronie JO13-6 45617 1-4
C 01-12-2018 10:30 NEO'25 JO13-1 Sarto JO13-4 45601 6-2
C 01-12-2018 11:00 Berkdijk JO13-1 SC 't Zand JO13-3G 44040 0-0
C 01-12-2018 11:00 Waspik JO13-1 TSV Gudok JO13-2 44808 3-1
C 01-12-2018 12:00 Dongen JO13-3 SSC'55 JO13-1 44535 5-0
C 24-11-2018 10:00 Sarto JO13-4 Baronie JO13-6 45173 2-3
C 24-11-2018 09:00 JEKA JO13-7 Dongen JO13-3 100985 1-3
C 24-11-2018 10:00 TSV Gudok JO13-2 Olympia'60 JO13-2 43703 8-1
C 24-11-2018 11:00 Berkdijk JO13-1 NEO'25 JO13-1 43847 5-3
C 24-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-3G Waspik JO13-1 43774 3-1
C 17-11-2018 09:45 Olympia'60 JO13-2 Sarto JO13-4 45039 4-1
C 17-11-2018 13:50 Dongen JO13-3 TSV Gudok JO13-2 44790 0-4
C 17-11-2018 11:00 Waspik JO13-1 Berkdijk JO13-1 46715 3-1
C 17-11-2018 10:00 SSC'55 JO13-1 SC 't Zand JO13-3G 46438 1-10
C 13-11-2018 18:15 Baronie JO13-6 JEKA JO13-7 100984 4-2
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-3G Olympia'60 JO13-2 46703 9-1
C 10-11-2018 11:45 NEO'25 JO13-1 Dongen JO13-3 43953 5-0
C 10-11-2018 10:00 TSV Gudok JO13-2 Baronie JO13-6 45798 0-1
C 10-11-2018 09:00 JEKA JO13-7 Waspik JO13-1 100983 0-5
C 10-11-2018 08:45 Sarto JO13-4 SSC'55 JO13-1 44367 4-0
C 03-11-2018 09:45 Olympia'60 JO13-2 JEKA JO13-8 44673 0-0
C 03-11-2018 10:00 SSC'55 JO13-1 NEO'25 JO13-1 46070 1-6
C 03-11-2018 11:00 TSV Gudok JO13-2 Berkdijk JO13-1 44139 2-2
C 03-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-3G JEKA JO13-7 100982 5-3
C 03-11-2018 10:00 Baronie JO13-6 Waspik JO13-1 44518 0-2
C 03-11-2018 08:45 Sarto JO13-4 Dongen JO13-3 46482 3-4
C 27-10-2018 10:30 JEKA JO13-7 TSV Gudok JO13-2 100981 2-2
C 27-10-2018 13:30 Dongen JO13-3 Baronie JO13-6 46024 2-1
C 27-10-2018 11:00 Waspik JO13-1 Olympia'60 JO13-2 43719 6-1
C 27-10-2018 11:00 Berkdijk JO13-1 SSC'55 JO13-1 44800 8-0
C 27-10-2018 10:00 NEO'25 JO13-1 SC 't Zand JO13-3G 44184 3-3
C 27-10-2018 10:30 JEKA JO13-8 Sarto JO13-4 46621 0-0
C 13-10-2018 08:45 Sarto JO13-4 SC 't Zand JO13-7 44708 0-0
C 13-10-2018 09:45 Olympia'60 JO13-2 NEO'25 JO13-1 46683 0-1
C 13-10-2018 10:00 SSC'55 JO13-1 TSV Gudok JO13-2 43640 1-8
C 13-10-2018 11:00 Waspik JO13-1 Dongen JO13-3 45023 4-3
C 13-10-2018 11:15 SC 't Zand JO13-3G JEKA JO13-8 45581 0-0
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO13-6 Berkdijk JO13-1 46361 2-4
C 13-10-2018 08:45 Sarto JO13-4 JEKA JO13-7 100980 2-4
C 10-10-2018 18:30 Berkdijk JO13-1 Olympia'60 JO13-2 46559 5-1
C 06-10-2018 09:00 JEKA JO13-8 Baronie JO13-6 45140 0-0
C 06-10-2018 10:00 TSV Gudok JO13-2 SC 't Zand JO13-3G 44930 6-2
C 06-10-2018 11:00 NEO'25 JO13-1 Waspik JO13-1 46526 0-1
C 06-10-2018 11:00 Berkdijk JO13-1 Sarto JO13-4 44830 6-1
C 06-10-2018 11:15 SC 't Zand JO13-7 SSC'55 JO13-1 45496 0-0
C 06-10-2018 13:30 Dongen JO13-3 Olympia'60 JO13-2 46517 2-3
C 06-10-2018 12:00 JEKA JO13-7 SSC'55 JO13-1 100979 2-3
C 29-09-2018 10:00 Sarto JO13-4 SC 't Zand JO13-3G 44242 1-4
C 29-09-2018 09:45 Olympia'60 JO13-2 SC 't Zand JO13-7 43901 0-0
C 29-09-2018 11:45 NEO'25 JO13-1 TSV Gudok JO13-2 45031 3-2
C 29-09-2018 11:00 Waspik JO13-1 JEKA JO13-8 44548 16-0
C 29-09-2018 11:30 Dongen JO13-3 Berkdijk JO13-1 46783 2-5
C 29-09-2018 10:00 Baronie JO13-6 SSC'55 JO13-1 44783 6-0
C 29-09-2018 09:45 Olympia'60 JO13-2 JEKA JO13-7 100978 1-6
C 22-09-2018 11:15 SC 't Zand JO13-3G Baronie JO13-6 43956 3-0
C 22-09-2018 12:45 SC 't Zand JO13-7 NEO'25 JO13-1 45141 1-8
C 22-09-2018 10:00 TSV Gudok JO13-2 Sarto JO13-4 45913 6-1
C 22-09-2018 10:00 SSC'55 JO13-1 Waspik JO13-1 45424 0-4
C 22-09-2018 09:00 JEKA JO13-8 Dongen JO13-3 45881 2-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-2 102895 1-4
B 15-09-2018 10:15 NEO'25 JO13-1 Wilhelmina JO13-4 7199 0-0
B 15-09-2018 09:30 RWB JO13-2 WSC JO13-3 7107 2-4
B 08-09-2018 09:15 NEO'25 JO13-1 RWB JO13-2 7418 4-1
B 08-09-2018 11:30 Wilhelmina JO13-4 WSC JO13-3 7406 0-0
B 01-09-2018 08:30 WSC JO13-3 NEO'25 JO13-1 7661 1-8
B 01-09-2018 11:15 RWB JO13-2 Wilhelmina JO13-4 7194 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hedel JO13-1 4 4 0 0 12 20 1 19 0
2 Wilhelmina JO13-2 3 3 0 0 9 15 5 10 0
3 NOAD'32 JO13-1 4 3 0 1 9 17 7 10 0
4 Wilhelmina'26 JO13-1 3 2 0 1 6 10 8 2 0
5 GDC JO13-1 4 2 0 2 6 8 6 2 0
6 OJC ROSMALEN JO13-3 4 2 0 2 6 6 7 -1 0
7 Berkdijk JO13-1 3 1 1 1 4 7 8 -1 0
8 VCB JO13-1 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
9 OSC'45 JO13-1 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
10 Nemelaer JO13-1 3 0 1 2 1 5 9 -4 0
11 NEO'25 JO13-1 3 0 0 3 0 1 13 -12 0
12 Emplina JO13-2 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik JO13-1 10 9 0 1 27 33 9 24 0
2 Berkdijk JO13-1 10 7 2 1 23 39 16 23 0
3 NEO'25 JO13-1 10 7 1 2 22 34 15 19 0
4 SC 't Zand JO13-3 10 6 3 1 21 42 19 23 0
5 TSV Gudok JO13-2 10 5 2 3 17 39 16 23 0
6 Baronie JO13-6 10 5 0 5 15 22 22 0 0
7 Dongen JO13-3 10 4 1 5 13 24 29 -5 0
8 Olympia'60 JO13-2 10 3 0 7 9 16 43 -27 0
9 JEKA JO13-7 10 2 1 7 7 22 29 -7 0
10 Sarto JO13-4 10 1 0 9 3 17 41 -24 0
11 SSC'55 JO13-1 10 1 0 9 3 7 56 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 NEO'25 JO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Training

www.neo25.nl
2018-10-27 Teamfoto NEO JO13-1 t Zand JO13-3G
27-10-2018

Berichten



Terug naar boven