0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - NEO'25 JO17-1

Teamleden

Spelers
Teun van Dongen Keeper      
Ravi van Wezel Keeper      
Thomas Bogers        
Tim Bontje        
Daan Broeks        
Kevin van Gils        
Chesney van Hoek        
Nick Huijsman        
Sem de Jong        
DaniĆ«l Khoshbakht khoreshbarie        
Ties van den Nieuwenhuijzen        
Niels de Nijs        
Stijn Roubos        
Jort Timmermans        
Marien Visser        
Kyomi Willems        
Hielke van Zelst        
Yun Chao Zhang        
 
Overige teamleden
Bart Timmermans Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 24-11-2018 10:00 Baronie JO17-7 NEO'25 JO17-1 37785 Sportpark De Blauwe Kei
C 01-12-2018 15:00 Dongen JO17-3 NEO'25 JO17-1 36410 Sportpark De Biezen
C 08-12-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 DESK JO17-3 37428 Sportpark De Gaard
C 15-12-2018 vervallen NEO'25 JO17-1 Sarto JO17-4 97463 Sportpark De Gaard
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 12:45 Sarto JO17-4 DESK JO17-3
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 ONI JO17-1
C 24-11-2018 13:45 JEKA JO17-6 RFC JO17-3
C 24-11-2018 13:15 TSV Gudok JO17-4 WSC JO17-4
C 24-11-2018 12:30 Olympia'60 JO17-2 Dongen JO17-3
C 24-11-2018 10:00 Baronie JO17-7 NEO'25 JO17-1
C 01-12-2018 15:00 Dongen JO17-3 NEO'25 JO17-1
C 01-12-2018 16:15 Sarto JO17-4 JEKA JO17-6
C 01-12-2018 14:45 DESK JO17-3 Baronie JO17-7
C 01-12-2018 12:15 RFC JO17-3 Olympia'60 JO17-2
C 01-12-2018 12:00 ONI JO17-1 TSV Gudok JO17-4
C 01-12-2018 14:15 WSC JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-7
C 08-12-2018 13:20 TSV Gudok JO17-4 Dongen JO17-3
C 08-12-2018 13:25 Baronie JO17-7 RFC JO17-3
C 08-12-2018 12:15 JEKA JO17-6 ONI JO17-1
C 08-12-2018 13:00 Olympia'60 JO17-2 WSC JO17-4
C 08-12-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 DESK JO17-3
C 08-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Sarto JO17-4
C 15-12-2018 11:30 ONI JO17-1 Olympia'60 JO17-2
C 15-12-2018 11:30 Baronie JO17-7 OJC ROSMALEN JO17-7
C 15-12-2018 14:00 Dongen JO17-3 DESK JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 14:00 Dongen JO17-3 Baronie JO17-7 36248 9-1
C 17-11-2018 13:20 TSV Gudok JO17-4 JEKA JO17-6 93395 3-3
C 17-11-2018 12:30 WSC JO17-4 DESK JO17-3 36269 0-2
C 17-11-2018 12:15 RFC JO17-3 Sarto JO17-4 97467 0-9
C 17-11-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 36420 2-2
C 10-11-2018 13:15 JEKA JO17-6 Dongen JO17-3 38052 0-4
C 10-11-2018 11:30 Baronie JO17-7 TSV Gudok JO17-4 93394 1-3
C 10-11-2018 12:45 Sarto JO17-4 WSC JO17-4 97466 6-0
C 10-11-2018 13:00 Olympia'60 JO17-2 NEO'25 JO17-1 36249 5-1
C 10-11-2018 13:00 DESK JO17-3 ONI JO17-1 35997 3-2
C 10-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 RFC JO17-3 36821 4-3
C 08-11-2018 19:00 Olympia'60 JO17-2 Baronie JO17-7 105988 10-6
C 03-11-2018 10:00 NEO'25 JO17-1 RFC JO17-3 36833 1-4
C 03-11-2018 11:30 Baronie JO17-7 ONI JO17-1 36351 0-0
C 03-11-2018 13:00 Olympia'60 JO17-2 Sarto JO17-4 97465 1-13
C 03-11-2018 14:45 JEKA JO17-6 OJC ROSMALEN JO17-7 35690 1-3
C 03-11-2018 13:40 TSV Gudok JO17-4 DESK JO17-3 93393 2-4
C 03-11-2018 12:00 Dongen JO17-3 WSC JO17-4 36202 1-3
C 27-10-2018 12:30 WSC JO17-4 Baronie JO17-7 37702 8-1
C 27-10-2018 13:30 ONI JO17-1 NEO'25 JO17-1 37981 8-0
C 27-10-2018 13:00 DESK JO17-3 JEKA JO17-6 36847 8-1
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Olympia'60 JO17-2 36915 10-2
C 27-10-2018 12:45 Sarto JO17-4 TSV Gudok JO17-4 97464 3-2
C 27-10-2018 10:15 RFC JO17-3 Dongen JO17-3 37978 3-9
C 20-10-2018 13:00 Dongen JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 102179 6-1
C 13-10-2018 12:15 RFC JO17-3 ONI JO17-1 38027 3-6
C 13-10-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 Sarto JO17-4 97463 0-0
C 13-10-2018 10:45 JEKA JO17-6 WSC JO17-4 37634 3-3
C 13-10-2018 12:40 TSV Gudok JO17-4 Olympia'60 JO17-2 93392 10-1
C 06-10-2018 12:30 WSC JO17-4 NEO'25 JO17-1 35548 6-2
C 06-10-2018 13:00 Olympia'60 JO17-2 JEKA JO17-6 36264 0-4
C 06-10-2018 13:30 ONI JO17-1 Dongen JO17-3 36860 4-1
C 06-10-2018 14:45 DESK JO17-3 RFC JO17-3 36581 11-0
C 06-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 TSV Gudok JO17-4 93391 1-4
C 06-10-2018 14:30 Sarto JO17-4 Baronie JO17-7 97462 4-3
C 29-09-2018 13:00 NEO'25 JO17-1 TSV Gudok JO17-4 93390 1-12
C 29-09-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 TSV Gudok JO17-5 36824 0-0
C 29-09-2018 11:30 ONI JO17-1 SCO JO17-3 35998 0-0
C 29-09-2018 12:15 RFC JO17-3 WSC JO17-4 35966 0-0
C 29-09-2018 13:15 Dongen JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 35646 0-0
C 29-09-2018 14:45 DESK JO17-3 Olympia'60 JO17-2 36510 6-1
C 29-09-2018 11:40 Baronie JO17-7 JEKA JO17-6 36414 5-1
C 29-09-2018 11:30 ONI JO17-1 Sarto JO17-4 97461 3-6
C 27-09-2018 19:30 Olympia'60 JO17-2 Baronie JO17-7 35764 0-0
C 22-09-2018 12:45 SCO JO17-3 Dongen JO17-3 38119 0-0
C 22-09-2018 13:00 TSV Gudok JO17-5 RFC JO17-3 37872 0-0
C 22-09-2018 15:45 JEKA JO17-6 NEO'25 JO17-1 36757 3-1
C 22-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 DESK JO17-3 37697 0-2
C 22-09-2018 13:00 TSV Gudok JO17-4 RFC JO17-3 93389 2-1
C 22-09-2018 14:30 Sarto JO17-4 Dongen JO17-3 97460 2-5
C 22-09-2018 12:55 WSC JO17-4 ONI JO17-1 36934 4-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:30 WSC JO17-4 DESK JO17-4 5141 4-0
B 15-09-2018 13:00 WSJ JO17-1 NEO'25 JO17-1 5205 3-3
B 08-09-2018 12:30 WSC JO17-4 WSJ JO17-1 5277 5-1
B 08-09-2018 13:10 DESK JO17-4 NEO'25 JO17-1 5523 3-1
B 01-09-2018 11:30 NEO'25 JO17-1 WSC JO17-4 5483 1-11
B 01-09-2018 13:00 WSJ JO17-1 DESK JO17-4 5137 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO17-3 7 7 0 0 21 36 6 30 0
2 Sarto JO17-4 7 6 0 1 18 43 14 29 0
3 TSV Gudok JO17-4 8 5 1 2 16 38 15 23 0
4 Dongen JO17-3 7 5 0 2 15 35 14 21 0
5 WSC JO17-4 8 4 2 2 14 24 16 8 0
6 OJC ROSMALEN JO17-7 7 3 1 3 10 21 20 1 0
7 ONI JO17-1 6 3 0 3 9 24 17 7 0
8 JEKA JO17-6 8 2 2 4 8 16 27 -11 0
9 Olympia'60 JO17-2 7 2 0 5 6 20 50 -30 0
10 RFC JO17-3 8 1 1 6 4 14 42 -28 0
11 Baronie JO17-7 6 1 0 5 3 17 35 -18 0
12 NEO'25 JO17-1 7 0 1 6 1 8 40 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-4 3 3 0 0 9 20 2 18 0
2 DESK JO17-4 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 WSJ JO17-1 3 0 1 2 1 5 13 -8 0
4 NEO'25 JO17-1 3 0 1 2 1 5 17 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven