0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - NEO'25 JO19-1

Teamleden

Spelers
Andre Faro Keeper      
Manosch Bär        
Tomas Beerens        
Sander Bracke        
Fabian Brink        
Lars de Bruijn        
Rowdy van Hoek        
Dennis de Jonge        
Ivan Konings        
Jeremy Mutzers        
Jeroen Pullen        
Pieter Schreuders        
Kevin Splinters        
Thomas de Vet        
 
Overige teamleden
Ad van Hoek Leider/Trainer
Wouter Konings Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 12:45 NEO'25 JO19-1 WSC JO19-3 E (Emiel) vd Hoven… (+1) 108882 4 - 2
C 18-05-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 NEO'25 JO19-1 Afgeschermd 108945 1 - 4
C 11-05-2019 15:00 NEO'25 JO19-1 Sarto JO19-4 A.J.A.G. (Albertjan) van Leijsen 108641 0 - 2
C 04-05-2019 14:30 RKDVC JO19-3 NEO'25 JO19-1 J.P.A. (Jasper) van Beurden 108767 1 - 4
C 13-04-2019 13:00 NEO'25 JO19-1 TSV Gudok JO19-3 A.J.A.G. (Albertjan) van Leijsen 107678 3 - 0
C 06-04-2019 15:00 Dongen JO19-3 NEO'25 JO19-1 R. (Raymond) van Haasteren 107355 3 - 1
C 30-03-2019 15:00 NEO'25 JO19-1 OVV'67 JO19-1 A.J.A.G. (Albertjan) van Leijsen… (+1) 107437 5 - 0
C 23-03-2019 14:00 Berkdijk JO19-1G NEO'25 JO19-1 Afgeschermd 107277 1 - 6
C 09-03-2019 14:30 DVVC JO19-1 NEO'25 JO19-1 Afgeschermd 108143 3 - 2
C 16-02-2019 13:00 NEO'25 JO19-1 SCO JO19-2 A.J.A.G. (Albertjan) van Leijsen… (+1) 107714 2 - 0
C 09-02-2019 13:00 DESK JO19-2 NEO'25 JO19-1 Afgeschermd 108827 3 - 1
V 02-02-2019 12:30 Wilhelmina'26 JO19-1 NEO'25 JO19-1
T 12-01-2019 11:30 Waalwijk Cup bij Baardwijk NEO'25 JO19-1
C 15-12-2018 13:00 NEO'25 JO19-1 Baardwijk JO19-2 A.J.A.G. (Albertjan) vanLeijsen 34302 5 - 1
C 08-12-2018 11:00 SCO JO19-2 NEO'25 JO19-1 H.A.P. (Erik) vanDrunen 32745 0 - 8
C 01-12-2018 11:45 NEO'25 JO19-1 FC Drunen JO19-1 A.J.A.G. (Albertjan) vanLeijsen 33446 3 - 4
C 24-11-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G NEO'25 JO19-1 34386 -
C 17-11-2018 vervallen FC Tilburg JO19-4 NEO'25 JO19-1 34024
C 10-11-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 WSC JO19-4 A.J.A.G. (Albertjan) vanLeijsen… (+1) 34363 0 - 2
C 03-11-2018 14:45 DESK JO19-3 NEO'25 JO19-1 J.W.C. (Nick) Hupkes 93376 2 - 2
B 20-10-2018 14:30 SVSSS JO19-2 NEO'25 JO19-1 A. (Adryo) Toorians 102602 1 - 0
C 13-10-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 NEO'25 JO19-1 A. (Ad) vanHoek 34550 3 - 2
C 29-09-2018 14:45 NEO'25 JO19-1 VOAB JO19-4 A.J.A.G. (Albertjan) vanLeijsen… (+1) 34010 7 - 0
C 22-09-2018 14:30 RKDVC JO19-3 NEO'25 JO19-1 MW (Thijs) Elshout 33535 2 - 3
B 15-09-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 Jong Brabant JO19-3 J.C.M. (Johan) van dePas 4048 4 - 0
B 08-09-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 SCG'18 JO19-3 A.J.A.G. (Albertjan) vanLeijsen 4152 5 - 1
B 01-09-2018 14:30 Were Di JO19-2 NEO'25 JO19-1 A. (Ad) vanHoek 4523 1 - 7
V 25-08-2018 11:45 sv. Capelle JO19-1 NEO'25 JO19-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 14:00 Berkdijk JO19-1G RKDVC JO19-3 108594 0-0
C 28-05-2019 19:00 DVVC JO19-1 Dongen JO19-3 108362 4-2
C 25-05-2019 14:00 Dongen JO19-3 Berkdijk JO19-1G 107363 2-2
C 25-05-2019 14:45 TSV Gudok JO19-3 Uno Animo JO19-2 107582 2-1
C 25-05-2019 12:45 NEO'25 JO19-1 WSC JO19-3 108882 4-2
C 25-05-2019 11:00 SCO JO19-2 OVV'67 JO19-1 108439 3-1
C 25-05-2019 16:30 Sarto JO19-4 RKDVC JO19-3 107815 1-0
C 23-05-2019 19:15 SCO JO19-2 Uno Animo JO19-2 108415 0-3
C 18-05-2019 12:40 WSC JO19-3 DVVC JO19-1 108512 5-1
C 18-05-2019 13:30 OVV'67 JO19-1 Berkdijk JO19-1G 107849 2-2
C 18-05-2019 14:30 RKDVC JO19-3 TSV Gudok JO19-3 107598 7-2
C 18-05-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 NEO'25 JO19-1 108945 1-4
C 18-05-2019 15:00 Dongen JO19-3 Sarto JO19-4 107523 3-3
C 11-05-2019 14:30 DVVC JO19-1 DESK JO19-2 107964 0-0
C 11-05-2019 13:30 OVV'67 JO19-1 WSC JO19-3 107952 0-8
C 11-05-2019 15:00 NEO'25 JO19-1 Sarto JO19-4 108641 0-2
C 11-05-2019 14:45 TSV Gudok JO19-3 Dongen JO19-3 108264 8-2
C 04-05-2019 12:30 WSC JO19-3 SCO JO19-2 107225 6-1
C 04-05-2019 14:45 Sarto JO19-4 TSV Gudok JO19-3 107451 2-4
C 04-05-2019 13:00 DESK JO19-2 OVV'67 JO19-1 108260 0-0
C 04-05-2019 13:00 Uno Animo JO19-2 DVVC JO19-1 107778 4-1
C 04-05-2019 14:30 RKDVC JO19-3 NEO'25 JO19-1 108767 1-4
C 24-04-2019 20:00 TSV Gudok JO19-3 WSC JO19-3 108478 5-3
C 20-04-2019 12:30 WSC JO19-3 DESK JO19-2 107799 0-0
C 20-04-2019 11:00 Sarto JO19-4 SCO JO19-2 108361 8-1
C 13-04-2019 14:00 Berkdijk JO19-1G WSC JO19-3 107326 4-3
C 13-04-2019 14:30 DVVC JO19-1 Sarto JO19-4 108460 0-2
C 13-04-2019 11:15 SCO JO19-2 Dongen JO19-3 108184 2-4
C 13-04-2019 13:00 DESK JO19-2 RKDVC JO19-3 108073 0-0
C 13-04-2019 13:00 NEO'25 JO19-1 TSV Gudok JO19-3 107678 3-0
C 13-04-2019 13:30 OVV'67 JO19-1 Uno Animo JO19-2 108256 2-3
C 10-04-2019 19:00 Berkdijk JO19-1G DVVC JO19-1 107670 1-7
C 06-04-2019 15:00 Dongen JO19-3 NEO'25 JO19-1 107355 3-1
C 06-04-2019 14:45 TSV Gudok JO19-3 DVVC JO19-1 108036 1-1
C 06-04-2019 14:45 Sarto JO19-4 OVV'67 JO19-1 107765 3-1
C 06-04-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 Berkdijk JO19-1G 108983 3-2
C 06-04-2019 14:30 RKDVC JO19-3 SCO JO19-2 108789 5-0
C 30-03-2019 14:00 SCO JO19-2 Berkdijk JO19-1G 107278 1-1
C 30-03-2019 14:30 WSC JO19-3 Sarto JO19-4 107923 0-8
C 30-03-2019 15:00 NEO'25 JO19-1 OVV'67 JO19-1 107437 5-0
C 30-03-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 DESK JO19-2 107895 2-2
C 30-03-2019 14:30 Dongen JO19-3 RKDVC JO19-3 108472 0-3
C 23-03-2019 12:30 WSC JO19-3 Uno Animo JO19-2 107248 0-4
C 23-03-2019 13:00 DESK JO19-2 Sarto JO19-4 108959 0-2
C 23-03-2019 11:00 SCO JO19-2 TSV Gudok JO19-3 108749 2-3
C 23-03-2019 13:30 OVV'67 JO19-1 Dongen JO19-3 108390 2-4
C 23-03-2019 14:00 Berkdijk JO19-1G NEO'25 JO19-1 107277 1-6
C 23-03-2019 14:30 DVVC JO19-1 RKDVC JO19-3 108423 2-2
C 09-03-2019 13:30 OVV'67 JO19-1 TSV Gudok JO19-3 108887 3-8
C 09-03-2019 14:30 RKDVC JO19-3 Uno Animo JO19-2 107463 2-1
C 09-03-2019 14:30 DVVC JO19-1 NEO'25 JO19-1 108143 3-2
C 23-02-2019 13:00 DESK JO19-2 Dongen JO19-3 107862 1-3
C 16-02-2019 14:30 RKDVC JO19-3 WSC JO19-3 107896 5-0
C 16-02-2019 13:00 NEO'25 JO19-1 SCO JO19-2 107714 2-0
C 16-02-2019 14:30 DVVC JO19-1 OVV'67 JO19-1 108645 5-0
C 16-02-2019 14:45 Sarto JO19-4 Berkdijk JO19-1G 107376 6-0
C 16-02-2019 14:45 TSV Gudok JO19-3 DESK JO19-2 107276 1-2
C 16-02-2019 15:15 Dongen JO19-3 Uno Animo JO19-2 108419 3-1
C 09-02-2019 14:30 WSC JO19-3 Dongen JO19-3 108958 3-5
C 09-02-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 Sarto JO19-4 107216 2-4
C 09-02-2019 14:00 Berkdijk JO19-1G TSV Gudok JO19-3 108104 3-1
C 09-02-2019 13:30 OVV'67 JO19-1 RKDVC JO19-3 107770 1-4
C 09-02-2019 13:00 DESK JO19-2 NEO'25 JO19-1 108827 3-1
C 09-02-2019 11:00 SCO JO19-2 DVVC JO19-1 107303 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 14:45 VOAB JO19-4 Uno Animo JO19-2 34003 5-3
C 15-12-2018 13:00 NEO'25 JO19-1 Baardwijk JO19-2 34302 5-1
C 08-12-2018 14:30 RKDVC JO19-3 Berkdijk JO19-1G 33126 4-1
C 08-12-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 Baardwijk JO19-2 32783 7-0
C 08-12-2018 11:00 SCO JO19-2 NEO'25 JO19-1 32745 0-8
C 08-12-2018 14:45 DESK JO19-3 Uno Animo JO19-2 93379 0-0
C 01-12-2018 11:45 NEO'25 JO19-1 FC Drunen JO19-1 33446 3-4
C 01-12-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 VOAB JO19-4 33539 3-3
C 01-12-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 SCO JO19-2 33848 0-0
C 01-12-2018 12:00 WSC JO19-4 DESK JO19-3 93378 0-5
C 27-11-2018 20:00 FC Drunen JO19-1 SCO JO19-2 34502 5-1
C 24-11-2018 14:30 RKDVC JO19-3 WSC JO19-4 32935 5-1
C 24-11-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G NEO'25 JO19-1 34386 0-0
C 17-11-2018 11:00 SCO JO19-2 RKDVC JO19-3 32910 1-5
C 17-11-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 Berkdijk JO19-1G 32973 3-0
C 17-11-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 FC Drunen JO19-1 33523 0-2
C 17-11-2018 14:30 WSC JO19-4 VOAB JO19-4 33042 1-0
C 10-11-2018 14:45 VOAB JO19-4 SCO JO19-2 33110 6-1
C 10-11-2018 14:30 RKDVC JO19-3 Baardwijk JO19-2 34200 7-0
C 10-11-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 DESK JO19-3 93377 3-0
C 10-11-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 WSC JO19-4 34363 0-2
C 03-11-2018 14:45 DESK JO19-3 NEO'25 JO19-1 93376 2-2
C 03-11-2018 14:45 VOAB JO19-4 Berkdijk JO19-1G 34173 5-2
C 03-11-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 WSC JO19-4 34063 4-1
C 03-11-2018 11:00 SCO JO19-2 Baardwijk JO19-2 32851 0-0
C 27-10-2018 14:30 WSC JO19-4 SCO JO19-2 34397 5-2
C 27-10-2018 14:30 RKDVC JO19-3 VOAB JO19-4 32981 11-3
C 27-10-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 Uno Animo JO19-2 33791 1-3
C 27-10-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-3 93375 0-1
C 20-10-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G Uno Animo JO19-2 33551 0-3
C 13-10-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 WSC JO19-4 34359 3-2
C 13-10-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 NEO'25 JO19-1 34550 3-2
C 13-10-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 RKDVC JO19-3 33381 3-0
C 13-10-2018 11:00 SCO JO19-2 Berkdijk JO19-1G 34117 4-1
C 13-10-2018 14:45 DESK JO19-3 VOAB JO19-4 93374 3-3
C 06-10-2018 14:00 Berkdijk JO19-1G FC Drunen JO19-1 33254 1-1
C 06-10-2018 14:30 WSC JO19-4 Uno Animo JO19-2 33777 1-3
C 06-10-2018 14:45 FC Tilburg JO19-4 SCO JO19-2 32998 0-0
C 06-10-2018 14:30 RKDVC JO19-3 DESK JO19-3 93373 2-2
C 29-09-2018 11:00 SCO JO19-2 DESK JO19-3 93372 2-2
C 29-09-2018 14:45 NEO'25 JO19-1 VOAB JO19-4 34010 7-0
C 29-09-2018 14:30 WSC JO19-4 Berkdijk JO19-1G 34033 1-1
C 29-09-2018 14:30 Baardwijk JO19-2 FC Tilburg JO19-4 32746 0-0
C 29-09-2018 14:30 Uno Animo JO19-2 RKDVC JO19-3 32996 0-6
C 22-09-2018 14:45 VOAB JO19-4 FC Drunen JO19-1 33255 1-5
C 22-09-2018 14:45 FC Tilburg JO19-4 WSC JO19-4 32952 0-0
C 22-09-2018 14:30 RKDVC JO19-3 NEO'25 JO19-1 33535 2-3
C 22-09-2018 14:45 DESK JO19-3 Baardwijk JO19-2 93371 6-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:30 SVSSS JO19-2 NEO'25 JO19-1 102602 1-0
B 15-09-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 Jong Brabant JO19-3 4048 4-0
B 15-09-2018 15:00 SCG'18 JO19-3 Were Di JO19-2 3916 2-4
B 08-09-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 SCG'18 JO19-3 4152 5-1
B 08-09-2018 14:45 Jong Brabant JO19-3 Were Di JO19-2 4492 2-3
B 01-09-2018 14:30 Were Di JO19-2 NEO'25 JO19-1 4523 1-7
B 01-09-2018 15:00 SCG'18 JO19-3 Jong Brabant JO19-3 4037 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO19-4 10 8 1 1 25 39 11 28 0
2 NEO'25 JO19-1 10 7 0 3 21 31 13 18 0
3 RKDVC JO19-3 9 6 1 2 19 29 11 18 0
4 TSV Gudok JO19-3 10 6 1 3 19 34 27 7 0
5 Dongen JO19-3 10 5 2 3 17 28 29 -1 0
6 DVVC JO19-1 10 4 3 3 15 25 20 5 0
7 Uno Animo JO19-2 10 5 0 5 15 23 20 3 0
8 Berkdijk JO19-1G 9 2 3 4 9 16 31 -15 0
9 WSC JO19-3 10 3 0 7 9 30 37 -7 0
10 SCO JO19-2 10 1 2 7 5 11 34 -23 0
11 OVV'67 JO19-1 10 0 1 9 1 12 45 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen JO19-1 9 8 1 0 25 34 7 27 0
2 RKDVC JO19-3 9 6 1 2 19 42 14 28 0
3 NEO'25 JO19-1 8 4 1 3 13 30 14 16 0
4 DESK JO19-3 8 3 4 1 13 21 13 8 0
5 Uno Animo JO19-2 8 4 1 3 13 15 17 -2 0
6 VOAB JO19-4 9 3 2 4 11 26 36 -10 0
7 WSC JO19-4 9 3 1 5 10 14 23 -9 0
8 Baardwijk JO19-2 8 2 1 5 7 12 33 -21 0
9 Berkdijk JO19-1G 7 0 2 5 2 5 18 -13 0
10 SCO JO19-2 7 0 2 5 2 7 31 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO19-2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 NEO'25 JO19-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Training

Berichten



Terug naar boven