0214 Mannen Zaterdag reserve
Senioren - NEO'25 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Bart Tanghe | Keeper | ||||||
Patrick Chabot | |||||||
Martijn van Dongen | |||||||
Adriaan Faro | |||||||
Rick Geurtjens | |||||||
Gert-Jan de Haas | |||||||
Ali Hasan | |||||||
Ivan Hey | |||||||
Kees Keetels | |||||||
Jeffrey v.d. Linden | |||||||
Joeri Mans | |||||||
Stefan Rozenbrand | |||||||
Martijn van Strien | |||||||
Micha Vugts | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Peter van Dongen | Leider | ||||||
Rene de Bie | Coördinator Senioren |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 14:30 | SSC'55 6 | Sleeuwijk 5 | 32297 | 3-1 | ||
C | 31-05-2018 20:00 | Almkerk 4 | NEO'25 4 | 31571 | 0-0 | ||
C | 29-05-2018 20:00 | RFC 4 | Sleeuwijk 5 | 31448 | 4-5 | ||
C | 26-05-2018 15:00 | Sleeuwijk 5 | GRC-14 4 | 33770 | 7-0 | ||
C | 26-05-2018 12:00 | Woudrichem 5 | Almkerk 4 | 35019 | 0-3 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | SV Capelle 4 | RFC 4 | 30390 | 5-0 | ||
C | 26-05-2018 13:00 | Altena 4 | SSC'55 6 | 30841 | 0-2 | ||
C | 24-05-2018 19:30 | Almkerk 4 | Altena 4 | 32964 | 5-4 | ||
C | 24-05-2018 20:00 | Sleeuwijk 5 | NEO'25 4 | 32941 | 7-3 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Almkerk 4 | SV Capelle 4 | 33427 | 6-1 | ||
C | 19-05-2018 12:30 | Olympia'60 4 | Woudrichem 5 | 32207 | 13-1 | ||
C | 17-05-2018 20:00 | SSC'55 6 | Almkerk 4 | 33047 | 3-4 | ||
C | 15-05-2018 19:00 | GRC-14 4 | RFC 4 | 142916 | 5-0 | ||
C | 12-05-2018 12:30 | NEO'25 4 | Altena 4 | 32052 | 0-1 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | SV Capelle 4 | Olympia'60 4 | 34178 | 0-2 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | GRC-14 4 | RFC 4 | 31507 | 0-0 | ||
C | 08-05-2018 19:45 | RFC 4 | SSC'55 6 | 31482 | 0-4 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | GRC-14 4 | NEO'25 4 | 33731 | 1-7 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | Almkerk 4 | Sleeuwijk 5 | 30761 | 5-0 | ||
C | 05-05-2018 13:00 | Olympia'60 4 | RFC 4 | 34033 | 2-3 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | Woudrichem 5 | SV Capelle 4 | 34132 | 6-1 | ||
C | 01-05-2018 19:30 | SV Capelle 4 | GRC-14 4 | 142794 | 6-0 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | SV Capelle 4 | GRC-14 4 | 35163 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 12:45 | Sleeuwijk 5 | Olympia'60 4 | 35410 | 5-2 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | Altena 4 | Woudrichem 5 | 32463 | 5-2 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | Olympia'60 4 | SSC'55 6 | 30605 | 1-1 | ||
C | 21-04-2018 12:00 | RFC 4 | NEO'25 4 | 34935 | 3-4 | ||
C | 21-04-2018 15:00 | Sleeuwijk 5 | Woudrichem 5 | 30961 | 3-6 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Almkerk 4 | GRC-14 4 | 31046 | 3-1 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Altena 4 | SV Capelle 4 | 34014 | 1-3 | ||
C | 17-04-2018 19:30 | Woudrichem 5 | RFC 4 | 35177 | 2-7 | ||
C | 14-04-2018 12:30 | Sparta'30 4 | SSC'55 6 | 34622 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 14:45 | SV Capelle 4 | NEO'25 4 | 31636 | 0-2 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Altena 4 | Sleeuwijk 5 | 31424 | 6-0 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | Olympia'60 4 | Almkerk 4 | 30274 | 0-5 | ||
C | 10-04-2018 19:45 | Olympia'60 4 | Altena 4 | 33806 | 0-2 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | SSC'55 6 | GRC-14 4 | 31530 | 1-4 | ||
C | 07-04-2018 12:00 | RFC 4 | Sparta'30 4 | 32904 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 13:45 | NEO'25 4 | Woudrichem 5 | 32523 | 6-1 | ||
C | 07-04-2018 15:00 | Sleeuwijk 5 | SV Capelle 4 | 30850 | 3-5 | ||
C | 31-03-2018 12:30 | SSC'55 6 | NEO'25 4 | 34258 | 0-3 | ||
C | 31-03-2018 12:00 | RFC 4 | SV Capelle 4 | 30772 | 0-7 | ||
C | 31-03-2018 14:30 | GRC-14 4 | Woudrichem 5 | 31822 | 3-2 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Woudrichem 5 | SSC'55 6 | 32421 | 0-5 | ||
C | 24-03-2018 12:30 | Sparta'30 4 | Almkerk 4 | 34208 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | NEO'25 4 | Sleeuwijk 5 | 31979 | 6-0 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Altena 4 | RFC 4 | 34781 | 8-3 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | GRC-14 4 | Olympia'60 4 | 30280 | 1-1 | ||
C | 17-03-2018 12:30 | Sparta'30 4 | SV Capelle 4 | 33949 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | NEO'25 4 | Olympia'60 4 | 34693 | 7-0 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Woudrichem 5 | Sparta'30 4 | 33055 | 4-2 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Altena 4 | GRC-14 4 | 35085 | 2-3 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | SV Capelle 4 | SSC'55 6 | 32478 | 8-0 | ||
C | 10-03-2018 12:00 | RFC 4 | Almkerk 4 | 34945 | 2-4 | ||
C | 03-03-2018 12:30 | Sparta'30 4 | Altena 4 | 30318 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 13:00 | NEO'25 4 | Sparta'30 4 | 32843 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | SV Capelle 4 | Altena 4 | 34335 | 4-1 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | Almkerk 4 | Woudrichem 5 | 32440 | 3-1 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | GRC-14 4 | Sleeuwijk 5 | 31818 | 1-0 | ||
C | 17-02-2018 12:30 | Sparta'30 4 | RFC 4 | 34109 | 3-3 | ||
C | 03-02-2018 14:30 | SSC'55 6 | Altena 4 | 32513 | 0-1 | ||
C | 03-02-2018 12:30 | Sparta'30 4 | GDC 5 | 31138 | 0-0 | ||
C | 27-01-2018 12:30 | SSC'55 6 | Olympia'60 4 | 35438 | 0-0 | ||
C | 27-01-2018 13:00 | GDC 5 | SV Capelle 4 | 33328 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 12:30 | Olympia'60 4 | GRC-14 4 | 32872 | 4-2 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | GDC 5 | Woudrichem 5 | 30382 | 1-4 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | SSC'55 6 | Sparta'30 4 | 99279 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | Altena 4 | NEO'25 4 | 30986 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | Sleeuwijk 5 | RFC 4 | 33025 | 12-2 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | Olympia'60 4 | Sparta'30 4 | 33925 | 5-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | GDC 5 | NEO'25 4 | 33010 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | Sparta'30 4 | GRC-14 4 | 32617 | 0-4 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | NEO'25 4 | SSC'55 6 | 33649 | 3-0 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Altena 4 | GDC 5 | 34516 | 3-1 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | SV Capelle 4 | Almkerk 4 | 34804 | 4-2 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Woudrichem 5 | Olympia'60 4 | 31650 | 1-3 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | SSC'55 6 | Woudrichem 5 | 31470 | 1-4 | ||
C | 25-11-2017 12:00 | RFC 4 | Altena 4 | 30607 | 3-3 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Almkerk 4 | Sparta'30 4 | 34399 | 7-1 | ||
C | 18-11-2017 12:30 | NEO'25 4 | RFC 4 | 34234 | 4-1 | ||
C | 18-11-2017 12:00 | Woudrichem 5 | Sleeuwijk 5 | 34119 | 6-3 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | GRC-14 4 | Almkerk 4 | 32416 | 2-0 | ||
C | 11-11-2017 12:00 | RFC 4 | GRC-14 4 | 30887 | 2-3 | ||
C | 11-11-2017 13:00 | Olympia'60 4 | SV Capelle 4 | 31868 | 0-8 | ||
C | 11-11-2017 15:00 | Sleeuwijk 5 | Sparta'30 4 | 34862 | 3-0 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | GRC-14 4 | Altena 4 | 33933 | 2-1 | ||
C | 04-11-2017 15:00 | Almkerk 4 | RFC 4 | 32647 | 4-2 | ||
C | 04-11-2017 12:30 | Olympia'60 4 | NEO'25 4 | 31808 | 1-3 | ||
C | 04-11-2017 12:30 | SSC'55 6 | SV Capelle 4 | 30557 | 2-4 | ||
C | 04-11-2017 12:30 | Sparta'30 4 | Woudrichem 5 | 35149 | 3-5 | ||
C | 04-11-2017 15:00 | GDC 5 | Sleeuwijk 5 | 31437 | 0-4 |
Standen
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|