0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - NEO'25 4

Teamleden

Spelers
Bart Tanghe Keeper      
Patrick Chabot        
Martijn van Dongen        
Adriaan Faro        
Rick Geurtjens        
Gert-Jan de Haas        
Ali Hasan        
Ivan Hey        
Gerben Jonkers        
Kees Keetels        
Jeffrey v.d. Linden        
Steeven van der Louw        
Joeri Mans        
Raymond de Peffer        
Kevin Pomper        
Stefan Rozenbrand        
Martijn van Strien        
Micha Vugts        
 
Overige teamleden
Peter van Dongen Leider
Rene de Bie Coördinator Senioren

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 31-05-2018 afgelast Almkerk 4 NEO'25 4
C 26-05-2018 vervallen NEO'25 4 GDC 5 33852
C 24-05-2018 20:00 Sleeuwijk 5 NEO'25 4 C (Corne) Los 32941 7 - 3
C 12-05-2018 12:30 NEO'25 4 Altena 4 A. (Ad) v.d.Linden 32052 0 - 1
C 05-05-2018 14:30 GRC-14 4 NEO'25 4 A. (Arno) Brienen 33731 1 - 7
C 28-04-2018 vervallen NEO'25 4 Sparta'30 4 32843 -
C 21-04-2018 12:00 RFC 4 NEO'25 4 A. (André) Koot 34935 3 - 4
C 14-04-2018 14:45 SV Capelle 4 NEO'25 4 Afgeschermd 31636 0 - 2
C 07-04-2018 13:45 NEO'25 4 Woudrichem 5 R. (Rene) Hubeek 32523 6 - 1
C 31-03-2018 12:30 SSC'55 6 NEO'25 4 K.I (Kevin) De Haas 34258 0 - 3
C 24-03-2018 13:00 NEO'25 4 Sleeuwijk 5 Afgeschermd 31979 6 - 0
C 10-03-2018 13:00 NEO'25 4 Olympia'60 4 Hoven, E (Emiel) vd 34693 7 - 0
C 17-02-2018 vervallen GDC 5 NEO'25 4 33010 -
C 16-12-2017 14:30 Altena 4 NEO'25 4 Flikweert, Christiaan 30986 0 - 0
C 02-12-2017 12:30 NEO'25 4 SSC'55 6 Hoven, E (Emiel) vd 33649 3 - 0
C 18-11-2017 12:30 NEO'25 4 RFC 4 Bruchem, Jan van 34234 4 - 1
C 04-11-2017 12:30 Olympia'60 4 NEO'25 4 Rutten, Jori 31808 1 - 3
C 28-10-2017 13:00 NEO'25 4 Almkerk 4 Berg, Herman v.d. 32479 4 - 3
C 14-10-2017 12:30 Sparta'30 4 NEO'25 4 Vendel, Wim van de 34647 0 - 7
C 07-10-2017 13:00 NEO'25 4 GRC-14 4 Berg, Herman v.d.… (+1) 32586 5 - 2
C 30-09-2017 14:30 Woudrichem 5 NEO'25 4 Einde, G. (Gerald) van het 32081 0 - 2
C 23-09-2017 13:15 NEO'25 4 SV Capelle 4 31790 5 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 14:30 SSC'55 6 Sleeuwijk 5 32297 3-1
C 31-05-2018 20:00 Almkerk 4 NEO'25 4 31571 0-0
C 29-05-2018 20:00 RFC 4 Sleeuwijk 5 31448 4-5
C 26-05-2018 15:00 Sleeuwijk 5 GRC-14 4 33770 7-0
C 26-05-2018 12:00 Woudrichem 5 Almkerk 4 35019 0-3
C 26-05-2018 14:30 SV Capelle 4 RFC 4 30390 5-0
C 26-05-2018 13:00 Altena 4 SSC'55 6 30841 0-2
C 24-05-2018 19:30 Almkerk 4 Altena 4 32964 5-4
C 24-05-2018 20:00 Sleeuwijk 5 NEO'25 4 32941 7-3
C 19-05-2018 14:30 Almkerk 4 SV Capelle 4 33427 6-1
C 19-05-2018 12:30 Olympia'60 4 Woudrichem 5 32207 13-1
C 17-05-2018 20:00 SSC'55 6 Almkerk 4 33047 3-4
C 15-05-2018 19:00 GRC-14 4 RFC 4 142916 5-0
C 12-05-2018 12:30 NEO'25 4 Altena 4 32052 0-1
C 12-05-2018 14:30 SV Capelle 4 Olympia'60 4 34178 0-2
C 12-05-2018 14:30 GRC-14 4 RFC 4 31507 0-0
C 08-05-2018 19:45 RFC 4 SSC'55 6 31482 0-4
C 05-05-2018 14:30 GRC-14 4 NEO'25 4 33731 1-7
C 05-05-2018 14:30 Almkerk 4 Sleeuwijk 5 30761 5-0
C 05-05-2018 13:00 Olympia'60 4 RFC 4 34033 2-3
C 05-05-2018 14:30 Woudrichem 5 SV Capelle 4 34132 6-1
C 01-05-2018 19:30 SV Capelle 4 GRC-14 4 142794 6-0
C 28-04-2018 14:30 SV Capelle 4 GRC-14 4 35163 0-0
C 28-04-2018 12:45 Sleeuwijk 5 Olympia'60 4 35410 5-2
C 28-04-2018 14:30 Altena 4 Woudrichem 5 32463 5-2
C 21-04-2018 13:00 Olympia'60 4 SSC'55 6 30605 1-1
C 21-04-2018 12:00 RFC 4 NEO'25 4 34935 3-4
C 21-04-2018 15:00 Sleeuwijk 5 Woudrichem 5 30961 3-6
C 21-04-2018 14:30 Almkerk 4 GRC-14 4 31046 3-1
C 21-04-2018 14:30 Altena 4 SV Capelle 4 34014 1-3
C 17-04-2018 19:30 Woudrichem 5 RFC 4 35177 2-7
C 14-04-2018 12:30 Sparta'30 4 SSC'55 6 34622 0-0
C 14-04-2018 14:45 SV Capelle 4 NEO'25 4 31636 0-2
C 14-04-2018 14:30 Altena 4 Sleeuwijk 5 31424 6-0
C 14-04-2018 13:00 Olympia'60 4 Almkerk 4 30274 0-5
C 10-04-2018 19:45 Olympia'60 4 Altena 4 33806 0-2
C 07-04-2018 14:30 SSC'55 6 GRC-14 4 31530 1-4
C 07-04-2018 12:00 RFC 4 Sparta'30 4 32904 0-0
C 07-04-2018 13:45 NEO'25 4 Woudrichem 5 32523 6-1
C 07-04-2018 15:00 Sleeuwijk 5 SV Capelle 4 30850 3-5
C 31-03-2018 12:30 SSC'55 6 NEO'25 4 34258 0-3
C 31-03-2018 12:00 RFC 4 SV Capelle 4 30772 0-7
C 31-03-2018 14:30 GRC-14 4 Woudrichem 5 31822 3-2
C 24-03-2018 14:30 Woudrichem 5 SSC'55 6 32421 0-5
C 24-03-2018 12:30 Sparta'30 4 Almkerk 4 34208 0-0
C 24-03-2018 13:00 NEO'25 4 Sleeuwijk 5 31979 6-0
C 24-03-2018 14:30 Altena 4 RFC 4 34781 8-3
C 24-03-2018 14:30 GRC-14 4 Olympia'60 4 30280 1-1
C 17-03-2018 12:30 Sparta'30 4 SV Capelle 4 33949 0-0
C 10-03-2018 13:00 NEO'25 4 Olympia'60 4 34693 7-0
C 10-03-2018 14:30 Woudrichem 5 Sparta'30 4 33055 4-2
C 10-03-2018 14:30 Altena 4 GRC-14 4 35085 2-3
C 10-03-2018 14:30 SV Capelle 4 SSC'55 6 32478 8-0
C 10-03-2018 12:00 RFC 4 Almkerk 4 34945 2-4
C 03-03-2018 12:30 Sparta'30 4 Altena 4 30318 0-0
C 24-02-2018 13:00 NEO'25 4 Sparta'30 4 32843 0-0
C 17-02-2018 14:30 SV Capelle 4 Altena 4 34335 4-1
C 17-02-2018 14:30 Almkerk 4 Woudrichem 5 32440 3-1
C 17-02-2018 14:30 GRC-14 4 Sleeuwijk 5 31818 1-0
C 17-02-2018 12:30 Sparta'30 4 RFC 4 34109 3-3
C 03-02-2018 14:30 SSC'55 6 Altena 4 32513 0-1
C 03-02-2018 12:30 Sparta'30 4 GDC 5 31138 0-0
C 27-01-2018 12:30 SSC'55 6 Olympia'60 4 35438 0-0
C 27-01-2018 13:00 GDC 5 SV Capelle 4 33328 0-0
C 16-12-2017 12:30 Olympia'60 4 GRC-14 4 32872 4-2
C 16-12-2017 14:30 GDC 5 Woudrichem 5 30382 1-4
C 16-12-2017 14:30 SSC'55 6 Sparta'30 4 99279 0-0
C 16-12-2017 14:30 Altena 4 NEO'25 4 30986 0-0
C 16-12-2017 13:00 Sleeuwijk 5 RFC 4 33025 12-2
C 09-12-2017 13:00 Olympia'60 4 Sparta'30 4 33925 5-0
C 09-12-2017 14:30 GDC 5 NEO'25 4 33010 0-0
C 02-12-2017 12:30 Sparta'30 4 GRC-14 4 32617 0-4
C 02-12-2017 12:30 NEO'25 4 SSC'55 6 33649 3-0
C 02-12-2017 14:30 Altena 4 GDC 5 34516 3-1
C 02-12-2017 14:30 SV Capelle 4 Almkerk 4 34804 4-2
C 02-12-2017 14:30 Woudrichem 5 Olympia'60 4 31650 1-3
C 25-11-2017 14:30 SSC'55 6 Woudrichem 5 31470 1-4
C 25-11-2017 12:00 RFC 4 Altena 4 30607 3-3
C 25-11-2017 14:30 Almkerk 4 Sparta'30 4 34399 7-1
C 18-11-2017 12:30 NEO'25 4 RFC 4 34234 4-1
C 18-11-2017 12:00 Woudrichem 5 Sleeuwijk 5 34119 6-3
C 18-11-2017 14:30 GRC-14 4 Almkerk 4 32416 2-0
C 11-11-2017 12:00 RFC 4 GRC-14 4 30887 2-3
C 11-11-2017 13:00 Olympia'60 4 SV Capelle 4 31868 0-8
C 11-11-2017 15:00 Sleeuwijk 5 Sparta'30 4 34862 3-0
C 04-11-2017 14:30 GRC-14 4 Altena 4 33933 2-1
C 04-11-2017 15:00 Almkerk 4 RFC 4 32647 4-2
C 04-11-2017 12:30 Olympia'60 4 NEO'25 4 31808 1-3
C 04-11-2017 12:30 SSC'55 6 SV Capelle 4 30557 2-4
C 04-11-2017 12:30 Sparta'30 4 Woudrichem 5 35149 3-5
C 04-11-2017 15:00 GDC 5 Sleeuwijk 5 31437 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 4 17 14 1 2 43 64 22 42 0
2 Almkerk 4 17 12 1 4 37 56 33 23 0
3 SV Capelle 4 18 12 0 6 36 69 34 35 0
4 GRC-14 4 18 11 1 6 34 41 46 -5 0
5 Altena 4 18 8 2 8 26 48 38 10 0
6 Sleeuwijk 5 18 7 0 11 21 59 64 -5 0
7 Olympia'60 4 18 6 3 9 21 44 56 -12 0
8 SSC'55 6 18 5 3 10 18 30 45 -15 0
9 Woudrichem 5 18 6 0 12 18 48 71 -23 0
10 RFC 4 18 2 1 15 7 39 89 -50 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 06-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 13-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 20-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 27-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 03-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 10-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 17-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 24-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 31-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 07-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 14-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 21-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 28-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 05-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 12-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 19-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 26-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 02-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 09-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 16-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 23-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 30-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 07-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 14-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 21-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 28-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 04-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 11-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 18-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 25-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 01-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 08-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 15-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 22-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 01-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 08-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 15-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 22-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 29-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 05-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 12-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 19-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 26-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 03-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 10-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 17-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 24-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 31-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 07-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 14-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 21-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 28-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4

Berichten



Terug naar boven