0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - NEO'25 4

Teamleden

Spelers
Bart Tanghe Keeper      
Patrick Chabot        
Martijn van Dongen        
Adriaan Faro        
Rick Geurtjens        
Gert-Jan de Haas        
Ali Hasan        
Ivan Hey        
Gerben Jonkers        
Kees Keetels        
Jeffrey v.d. Linden        
Joeri Mans        
Raymond de Peffer        
Kevin Pomper        
Stefan Rozenbrand        
Martijn van Strien        
Micha Vugts        
 
Overige teamleden
Peter van Dongen Leider
Rene de Bie Coördinator Senioren

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 14:30 SSC'55 6 Sleeuwijk 5 32297 3-1
C 31-05-2018 20:00 Almkerk 4 NEO'25 4 31571 0-0
C 29-05-2018 20:00 RFC 4 Sleeuwijk 5 31448 4-5
C 26-05-2018 15:00 Sleeuwijk 5 GRC-14 4 33770 7-0
C 26-05-2018 12:00 Woudrichem 5 Almkerk 4 35019 0-3
C 26-05-2018 14:30 SV Capelle 4 RFC 4 30390 5-0
C 26-05-2018 13:00 Altena 4 SSC'55 6 30841 0-2
C 24-05-2018 19:30 Almkerk 4 Altena 4 32964 5-4
C 24-05-2018 20:00 Sleeuwijk 5 NEO'25 4 32941 7-3
C 19-05-2018 14:30 Almkerk 4 SV Capelle 4 33427 6-1
C 19-05-2018 12:30 Olympia'60 4 Woudrichem 5 32207 13-1
C 17-05-2018 20:00 SSC'55 6 Almkerk 4 33047 3-4
C 15-05-2018 19:00 GRC-14 4 RFC 4 142916 5-0
C 12-05-2018 12:30 NEO'25 4 Altena 4 32052 0-1
C 12-05-2018 14:30 SV Capelle 4 Olympia'60 4 34178 0-2
C 12-05-2018 14:30 GRC-14 4 RFC 4 31507 0-0
C 08-05-2018 19:45 RFC 4 SSC'55 6 31482 0-4
C 05-05-2018 14:30 GRC-14 4 NEO'25 4 33731 1-7
C 05-05-2018 14:30 Almkerk 4 Sleeuwijk 5 30761 5-0
C 05-05-2018 13:00 Olympia'60 4 RFC 4 34033 2-3
C 05-05-2018 14:30 Woudrichem 5 SV Capelle 4 34132 6-1
C 01-05-2018 19:30 SV Capelle 4 GRC-14 4 142794 6-0
C 28-04-2018 14:30 SV Capelle 4 GRC-14 4 35163 0-0
C 28-04-2018 12:45 Sleeuwijk 5 Olympia'60 4 35410 5-2
C 28-04-2018 14:30 Altena 4 Woudrichem 5 32463 5-2
C 21-04-2018 13:00 Olympia'60 4 SSC'55 6 30605 1-1
C 21-04-2018 12:00 RFC 4 NEO'25 4 34935 3-4
C 21-04-2018 15:00 Sleeuwijk 5 Woudrichem 5 30961 3-6
C 21-04-2018 14:30 Almkerk 4 GRC-14 4 31046 3-1
C 21-04-2018 14:30 Altena 4 SV Capelle 4 34014 1-3
C 17-04-2018 19:30 Woudrichem 5 RFC 4 35177 2-7
C 14-04-2018 12:30 Sparta'30 4 SSC'55 6 34622 0-0
C 14-04-2018 14:45 SV Capelle 4 NEO'25 4 31636 0-2
C 14-04-2018 14:30 Altena 4 Sleeuwijk 5 31424 6-0
C 14-04-2018 13:00 Olympia'60 4 Almkerk 4 30274 0-5
C 10-04-2018 19:45 Olympia'60 4 Altena 4 33806 0-2
C 07-04-2018 14:30 SSC'55 6 GRC-14 4 31530 1-4
C 07-04-2018 12:00 RFC 4 Sparta'30 4 32904 0-0
C 07-04-2018 13:45 NEO'25 4 Woudrichem 5 32523 6-1
C 07-04-2018 15:00 Sleeuwijk 5 SV Capelle 4 30850 3-5
C 31-03-2018 12:30 SSC'55 6 NEO'25 4 34258 0-3
C 31-03-2018 12:00 RFC 4 SV Capelle 4 30772 0-7
C 31-03-2018 14:30 GRC-14 4 Woudrichem 5 31822 3-2
C 24-03-2018 14:30 Woudrichem 5 SSC'55 6 32421 0-5
C 24-03-2018 12:30 Sparta'30 4 Almkerk 4 34208 0-0
C 24-03-2018 13:00 NEO'25 4 Sleeuwijk 5 31979 6-0
C 24-03-2018 14:30 Altena 4 RFC 4 34781 8-3
C 24-03-2018 14:30 GRC-14 4 Olympia'60 4 30280 1-1
C 17-03-2018 12:30 Sparta'30 4 SV Capelle 4 33949 0-0
C 10-03-2018 13:00 NEO'25 4 Olympia'60 4 34693 7-0
C 10-03-2018 14:30 Woudrichem 5 Sparta'30 4 33055 4-2
C 10-03-2018 14:30 Altena 4 GRC-14 4 35085 2-3
C 10-03-2018 14:30 SV Capelle 4 SSC'55 6 32478 8-0
C 10-03-2018 12:00 RFC 4 Almkerk 4 34945 2-4
C 03-03-2018 12:30 Sparta'30 4 Altena 4 30318 0-0
C 24-02-2018 13:00 NEO'25 4 Sparta'30 4 32843 0-0
C 17-02-2018 14:30 SV Capelle 4 Altena 4 34335 4-1
C 17-02-2018 14:30 Almkerk 4 Woudrichem 5 32440 3-1
C 17-02-2018 14:30 GRC-14 4 Sleeuwijk 5 31818 1-0
C 17-02-2018 12:30 Sparta'30 4 RFC 4 34109 3-3
C 03-02-2018 14:30 SSC'55 6 Altena 4 32513 0-1
C 03-02-2018 12:30 Sparta'30 4 GDC 5 31138 0-0
C 27-01-2018 12:30 SSC'55 6 Olympia'60 4 35438 0-0
C 27-01-2018 13:00 GDC 5 SV Capelle 4 33328 0-0
C 16-12-2017 12:30 Olympia'60 4 GRC-14 4 32872 4-2
C 16-12-2017 14:30 GDC 5 Woudrichem 5 30382 1-4
C 16-12-2017 14:30 SSC'55 6 Sparta'30 4 99279 0-0
C 16-12-2017 14:30 Altena 4 NEO'25 4 30986 0-0
C 16-12-2017 13:00 Sleeuwijk 5 RFC 4 33025 12-2
C 09-12-2017 13:00 Olympia'60 4 Sparta'30 4 33925 5-0
C 09-12-2017 14:30 GDC 5 NEO'25 4 33010 0-0
C 02-12-2017 12:30 Sparta'30 4 GRC-14 4 32617 0-4
C 02-12-2017 12:30 NEO'25 4 SSC'55 6 33649 3-0
C 02-12-2017 14:30 Altena 4 GDC 5 34516 3-1
C 02-12-2017 14:30 SV Capelle 4 Almkerk 4 34804 4-2
C 02-12-2017 14:30 Woudrichem 5 Olympia'60 4 31650 1-3
C 25-11-2017 14:30 SSC'55 6 Woudrichem 5 31470 1-4
C 25-11-2017 12:00 RFC 4 Altena 4 30607 3-3
C 25-11-2017 14:30 Almkerk 4 Sparta'30 4 34399 7-1
C 18-11-2017 12:30 NEO'25 4 RFC 4 34234 4-1
C 18-11-2017 12:00 Woudrichem 5 Sleeuwijk 5 34119 6-3
C 18-11-2017 14:30 GRC-14 4 Almkerk 4 32416 2-0
C 11-11-2017 12:00 RFC 4 GRC-14 4 30887 2-3
C 11-11-2017 13:00 Olympia'60 4 SV Capelle 4 31868 0-8
C 11-11-2017 15:00 Sleeuwijk 5 Sparta'30 4 34862 3-0
C 04-11-2017 14:30 GRC-14 4 Altena 4 33933 2-1
C 04-11-2017 15:00 Almkerk 4 RFC 4 32647 4-2
C 04-11-2017 12:30 Olympia'60 4 NEO'25 4 31808 1-3
C 04-11-2017 12:30 SSC'55 6 SV Capelle 4 30557 2-4
C 04-11-2017 12:30 Sparta'30 4 Woudrichem 5 35149 3-5
C 04-11-2017 15:00 GDC 5 Sleeuwijk 5 31437 0-4

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 06-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 13-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 20-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 27-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 03-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 10-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 17-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 24-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 31-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 07-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 14-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 21-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 28-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 05-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 12-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 19-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 26-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 02-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 09-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 16-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 23-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 30-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 07-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 14-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 21-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 28-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 04-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 11-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 18-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 25-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 01-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 08-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 15-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 22-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 01-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 08-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 15-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 22-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 29-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 05-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 12-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 19-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 26-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 03-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 10-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 17-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 24-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 31-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 07-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 14-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 21-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4
do 28-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training NEO'25 4

Berichten



Terug naar boven