0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - NEO'25 4

Teamleden

Spelers
Bart Tanghe Keeper      
Patrick Chabot        
Martijn van Dongen        
Adriaan Faro        
Rick Geurtjens        
Gert-Jan de Haas        
Ali Hasan        
Ivan Hey        
Gerben Jonkers        
Kees Keetels        
Jeffrey v.d. Linden        
Joeri Mans        
Raymond de Peffer        
Kevin Pomper        
Stefan Rozenbrand        
Martijn van Strien        
Micha Vugts        
 
Overige teamleden
Peter van Dongen Leider
Rene de Bie Coördinator Senioren

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 14:30 SSC'55 6 Sleeuwijk 5 32297 3-1
C 31-05-2018 20:00 Almkerk 4 NEO'25 4 31571 0-0
C 29-05-2018 20:00 RFC 4 Sleeuwijk 5 31448 4-5
C 26-05-2018 15:00 Sleeuwijk 5 GRC-14 4 33770 7-0
C 26-05-2018 12:00 Woudrichem 5 Almkerk 4 35019 0-3
C 26-05-2018 14:30 SV Capelle 4 RFC 4 30390 5-0
C 26-05-2018 13:00 Altena 4 SSC'55 6 30841 0-2
C 24-05-2018 19:30 Almkerk 4 Altena 4 32964 5-4
C 24-05-2018 20:00 Sleeuwijk 5 NEO'25 4 32941 7-3
C 19-05-2018 14:30 Almkerk 4 SV Capelle 4 33427 6-1
C 19-05-2018 12:30 Olympia'60 4 Woudrichem 5 32207 13-1
C 17-05-2018 20:00 SSC'55 6 Almkerk 4 33047 3-4
C 15-05-2018 19:00 GRC-14 4 RFC 4 142916 5-0
C 12-05-2018 12:30 NEO'25 4 Altena 4 32052 0-1
C 12-05-2018 14:30 SV Capelle 4 Olympia'60 4 34178 0-2
C 12-05-2018 14:30 GRC-14 4 RFC 4 31507 0-0
C 08-05-2018 19:45 RFC 4 SSC'55 6 31482 0-4
C 05-05-2018 14:30 GRC-14 4 NEO'25 4 33731 1-7
C 05-05-2018 14:30 Almkerk 4 Sleeuwijk 5 30761 5-0
C 05-05-2018 13:00 Olympia'60 4 RFC 4 34033 2-3
C 05-05-2018 14:30 Woudrichem 5 SV Capelle 4 34132 6-1
C 01-05-2018 19:30 SV Capelle 4 GRC-14 4 142794 6-0
C 28-04-2018 14:30 SV Capelle 4 GRC-14 4 35163 0-0
C 28-04-2018 12:45 Sleeuwijk 5 Olympia'60 4 35410 5-2
C 28-04-2018 14:30 Altena 4 Woudrichem 5 32463 5-2
C 21-04-2018 13:00 Olympia'60 4 SSC'55 6 30605 1-1
C 21-04-2018 12:00 RFC 4 NEO'25 4 34935 3-4
C 21-04-2018 15:00 Sleeuwijk 5 Woudrichem 5 30961 3-6
C 21-04-2018 14:30 Almkerk 4 GRC-14 4 31046 3-1
C 21-04-2018 14:30 Altena 4 SV Capelle 4 34014 1-3
C 17-04-2018 19:30 Woudrichem 5 RFC 4 35177 2-7
C 14-04-2018 12:30 Sparta'30 4 SSC'55 6 34622 0-0
C 14-04-2018 14:45 SV Capelle 4 NEO'25 4 31636 0-2
C 14-04-2018 14:30 Altena 4 Sleeuwijk 5 31424 6-0
C 14-04-2018 13:00 Olympia'60 4 Almkerk 4 30274 0-5
C 10-04-2018 19:45 Olympia'60 4 Altena 4 33806 0-2
C 07-04-2018 14:30 SSC'55 6 GRC-14 4 31530 1-4
C 07-04-2018 12:00 RFC 4 Sparta'30 4 32904 0-0
C 07-04-2018 13:45 NEO'25 4 Woudrichem 5 32523 6-1
C 07-04-2018 15:00 Sleeuwijk 5 SV Capelle 4 30850 3-5
C 31-03-2018 12:30 SSC'55 6 NEO'25 4 34258 0-3
C 31-03-2018 12:00 RFC 4 SV Capelle 4 30772 0-7
C 31-03-2018 14:30 GRC-14 4 Woudrichem 5 31822 3-2
C 24-03-2018 14:30 Woudrichem 5 SSC'55 6 32421 0-5
C 24-03-2018 12:30 Sparta'30 4 Almkerk 4 34208 0-0
C 24-03-2018 13:00 NEO'25 4 Sleeuwijk 5 31979 6-0
C 24-03-2018 14:30 Altena 4 RFC 4 34781 8-3
C 24-03-2018 14:30 GRC-14 4 Olympia'60 4 30280 1-1
C 17-03-2018 12:30 Sparta'30 4 SV Capelle 4 33949 0-0
C 10-03-2018 13:00 NEO'25 4 Olympia'60 4 34693 7-0
C 10-03-2018 14:30 Woudrichem 5 Sparta'30 4 33055 4-2
C 10-03-2018 14:30 Altena 4 GRC-14 4 35085 2-3
C 10-03-2018 14:30 SV Capelle 4 SSC'55 6 32478 8-0
C 10-03-2018 12:00 RFC 4 Almkerk 4 34945 2-4
C 03-03-2018 12:30 Sparta'30 4 Altena 4 30318 0-0
C 24-02-2018 13:00 NEO'25 4 Sparta'30 4 32843 0-0
C 17-02-2018 14:30 SV Capelle 4 Altena 4 34335 4-1
C 17-02-2018 14:30 Almkerk 4 Woudrichem 5 32440 3-1
C 17-02-2018 14:30 GRC-14 4 Sleeuwijk 5 31818 1-0
C 17-02-2018 12:30 Sparta'30 4 RFC 4 34109 3-3
C 03-02-2018 14:30 SSC'55 6 Altena 4 32513 0-1
C 03-02-2018 12:30 Sparta'30 4 GDC 5 31138 0-0
C 27-01-2018 12:30 SSC'55 6 Olympia'60 4 35438 0-0
C 27-01-2018 13:00 GDC 5 SV Capelle 4 33328 0-0
C 16-12-2017 12:30 Olympia'60 4 GRC-14 4 32872 4-2
C 16-12-2017 14:30 GDC 5 Woudrichem 5 30382 1-4
C 16-12-2017 14:30 SSC'55 6 Sparta'30 4 99279 0-0
C 16-12-2017 14:30 Altena 4 NEO'25 4 30986 0-0
C 16-12-2017 13:00 Sleeuwijk 5 RFC 4 33025 12-2
C 09-12-2017 13:00 Olympia'60 4 Sparta'30 4 33925 5-0
C 09-12-2017 14:30 GDC 5 NEO'25 4 33010 0-0
C 02-12-2017 12:30 Sparta'30 4 GRC-14 4 32617 0-4
C 02-12-2017 12:30 NEO'25 4 SSC'55 6 33649 3-0
C 02-12-2017 14:30 Altena 4 GDC 5 34516 3-1
C 02-12-2017 14:30 SV Capelle 4 Almkerk 4 34804 4-2
C 02-12-2017 14:30 Woudrichem 5 Olympia'60 4 31650 1-3
C 25-11-2017 14:30 SSC'55 6 Woudrichem 5 31470 1-4
C 25-11-2017 12:00 RFC 4 Altena 4 30607 3-3
C 25-11-2017 14:30 Almkerk 4 Sparta'30 4 34399 7-1
C 18-11-2017 12:30 NEO'25 4 RFC 4 34234 4-1
C 18-11-2017 12:00 Woudrichem 5 Sleeuwijk 5 34119 6-3
C 18-11-2017 14:30 GRC-14 4 Almkerk 4 32416 2-0
C 11-11-2017 12:00 RFC 4 GRC-14 4 30887 2-3
C 11-11-2017 13:00 Olympia'60 4 SV Capelle 4 31868 0-8
C 11-11-2017 15:00 Sleeuwijk 5 Sparta'30 4 34862 3-0
C 04-11-2017 14:30 GRC-14 4 Altena 4 33933 2-1
C 04-11-2017 15:00 Almkerk 4 RFC 4 32647 4-2
C 04-11-2017 12:30 Olympia'60 4 NEO'25 4 31808 1-3
C 04-11-2017 12:30 SSC'55 6 SV Capelle 4 30557 2-4
C 04-11-2017 12:30 Sparta'30 4 Woudrichem 5 35149 3-5
C 04-11-2017 15:00 GDC 5 Sleeuwijk 5 31437 0-4

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 06-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 13-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 20-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 27-07-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 03-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 10-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 17-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 24-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 31-08-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 07-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 14-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 21-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 28-09-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 05-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 12-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 19-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 26-10-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 02-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 09-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 16-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 23-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 30-11-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 07-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 14-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 21-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 28-12-17 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 04-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 11-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 18-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 25-01-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 01-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 08-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 15-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 22-02-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 01-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 08-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 15-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 22-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 29-03-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 05-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 12-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 19-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 26-04-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 03-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 10-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 17-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 24-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 31-05-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 07-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 14-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 21-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door
do 28-06-18 20:00 - 21:30 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven