0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - NEO'25 JO10-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Werner Kuysten | Keeper | ||||||
Manuel Heijkoop | |||||||
Timo Klaasse | |||||||
Bram Kuijsten | |||||||
Malachi Nieuwenhuis | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Andre Kuijsten | Leider/Trainer | ||||||
Tony van Driel | Coördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-06-2018 18:45 | RWB JO10-4 | Sarto JO10-7 | 123870 | 3-3 | ||
C | 06-06-2018 19:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | NEO'25 JO10-1 | 123681 | 2-14 | ||
C | 02-06-2018 08:45 | SV Reeshof JO10-5 | Zwaluw VFC JO10-7 | 122959 | 2-5 | ||
C | 26-05-2018 11:00 | Sarto JO10-7 | Were Di JO10-4 | 124731 | 7-5 | ||
C | 26-05-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 124545 | 9-3 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | Baardwijk JO10-2 | Taxandria JO10-4 | 123263 | 3-5 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-7 | 122848 | 3-5 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | DESK JO10-3 | RWB JO10-4 | 124561 | 3-9 | ||
C | 26-05-2018 08:30 | NEO'25 JO10-1 | SV Reeshof JO10-5 | 123337 | 11-1 | ||
C | 23-05-2018 18:30 | Sarto JO10-7 | Haarsteeg JO10-3 | 124429 | 10-1 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Haarsteeg JO10-3 | 124543 | 6-8 | ||
C | 19-05-2018 08:45 | RWB JO10-4 | SSC'55 JO10-2 | 122768 | 5-4 | ||
C | 19-05-2018 09:45 | SV Reeshof JO10-5 | Sarto JO10-7 | 124014 | 2-3 | ||
C | 19-05-2018 10:15 | Taxandria JO10-4 | DESK JO10-3 | 123190 | 13-1 | ||
C | 19-05-2018 11:30 | Were Di JO10-4 | NEO'25 JO10-1 | 123581 | 3-6 | ||
C | 19-05-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-7 | Baardwijk JO10-2 | 124270 | 0-0 | ||
C | 17-05-2018 18:30 | Were Di JO10-4 | SV Reeshof JO10-5 | 123738 | 3-8 | ||
C | 17-05-2018 19:00 | SSC'55 JO10-2 | Haarsteeg JO10-3 | 123466 | 2-4 | ||
C | 16-05-2018 18:30 | Zwaluw VFC JO10-7 | Were Di JO10-4 | 123429 | 8-0 | ||
C | 14-05-2018 18:30 | Haarsteeg JO10-3 | Taxandria JO10-4 | 124350 | 2-6 | ||
C | 12-05-2018 10:15 | Taxandria JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-7 | 123877 | 3-1 | ||
C | 12-05-2018 12:00 | Were Di JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 122806 | 3-2 | ||
C | 12-05-2018 09:45 | NEO'25 JO10-1 | Sarto JO10-7 | 124695 | 4-2 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | RWB JO10-4 | 123712 | 5-8 | ||
C | 12-05-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | SV Reeshof JO10-5 | 123741 | 2-2 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | DESK JO10-3 | Baardwijk JO10-2 | 123887 | 1-11 | ||
C | 07-05-2018 18:30 | DESK JO10-3 | Haarsteeg JO10-3 | 123381 | 4-3 | ||
C | 05-05-2018 09:00 | DESK JO10-3 | Sarto JO10-7 | 124267 | 3-3 | ||
C | 05-05-2018 10:15 | Taxandria JO10-4 | NEO'25 JO10-1 | 123310 | 3-3 | ||
C | 05-05-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Baardwijk JO10-2 | 122799 | 0-16 | ||
C | 05-05-2018 08:45 | RWB JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-7 | 124199 | 3-7 | ||
C | 28-04-2018 11:15 | Baardwijk JO10-2 | RWB JO10-4 | 124480 | 10-2 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | SV Reeshof JO10-5 | DESK JO10-3 | 124633 | 6-2 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Baardwijk JO10-2 | SSC'55 JO10-2 | 123314 | 12-4 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Taxandria JO10-4 | 123984 | 1-17 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-7 | NEO'25 JO10-1 | 124411 | 0-5 | ||
C | 18-04-2018 18:30 | RWB JO10-4 | Were Di JO10-4 | 124155 | 1-2 | ||
C | 16-04-2018 18:30 | Were Di JO10-4 | Baardwijk JO10-2 | 123758 | 3-2 | ||
C | 14-04-2018 11:00 | Sarto JO10-7 | Baardwijk JO10-2 | 123031 | 2-4 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | RWB JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 124558 | 4-2 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | NEO'25 JO10-1 | 123553 | 2-12 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | DESK JO10-3 | Were Di JO10-4 | 122896 | 8-3 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | Taxandria JO10-4 | SV Reeshof JO10-5 | 124715 | 6-2 | ||
C | 14-04-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-7 | 123622 | 1-7 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Taxandria JO10-4 | SSC'55 JO10-2 | 124666 | 12-2 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | NEO'25 JO10-1 | SSC'55 JO10-2 | 124173 | 14-0 | ||
C | 07-04-2018 11:30 | Were Di JO10-4 | Taxandria JO10-4 | 122733 | 4-14 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-7 | DESK JO10-3 | 124185 | 3-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Sarto JO10-7 | 124653 | 1-2 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Baardwijk JO10-2 | Haarsteeg JO10-3 | 124286 | 4-4 | ||
C | 07-04-2018 08:45 | SV Reeshof JO10-5 | RWB JO10-4 | 124517 | 1-7 | ||
C | 31-03-2018 08:45 | SV Reeshof JO10-5 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 123754 | 3-5 | ||
C | 31-03-2018 09:15 | NEO'25 JO10-1 | DESK JO10-3 | 123127 | 8-0 | ||
C | 31-03-2018 10:00 | Sarto JO10-7 | SSC'55 JO10-2 | 123573 | 9-7 | ||
C | 24-03-2018 10:15 | Taxandria JO10-4 | RWB JO10-4 | 123543 | 11-2 | ||
C | 24-03-2018 12:00 | Sarto JO10-7 | Zwaluw VFC JO10-7 | 123265 | 3-4 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | DESK JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 124353 | 6-2 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | SV Reeshof JO10-5 | 122819 | 4-4 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | NEO'25 JO10-1 | Baardwijk JO10-2 | 124222 | 1-1 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Were Di JO10-4 | 124672 | 4-2 | ||
C | 10-03-2018 11:00 | Sarto JO10-7 | Taxandria JO10-4 | 122817 | 1-3 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | DESK JO10-3 | 124743 | 5-7 | ||
C | 10-03-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-7 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 123840 | 11-3 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Were Di JO10-4 | 122962 | 6-2 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Baardwijk JO10-2 | SV Reeshof JO10-5 | 124253 | 3-2 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | NEO'25 JO10-1 | RWB JO10-4 | 122846 | 12-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2017 08:45 | NEO'25 JO10-1 | SSC'55 JO10-2 | 12465 | 17-0 | ||
B | 16-09-2017 09:30 | SV Capelle JO10-1 | RWB JO10-1 | 12256 | 0-0 | ||
B | 16-09-2017 09:30 | SV Capelle JO10-1 | Sarto JO10-3 | 29843 | 24-1 | ||
B | 09-09-2017 08:30 | SSC'55 JO10-2 | RWB JO10-1 | 12265 | 0-0 | ||
b | 09-09-2017 08:30 | NEO'25 JO10-1 | SV Capelle JO10-1 | 12380 | 4-10 | ||
b | 09-09-2017 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Sarto JO10-3 | 29842 | 6-3 | ||
B | 02-09-2017 09:30 | SV Capelle JO10-1 | SSC'55 JO10-2 | 12339 | 20-1 | ||
B | 02-09-2017 10:00 | RWB JO10-1 | NEO'25 JO10-1 | 12102 | 0-0 | ||
B | 02-09-2017 12:00 | Sarto JO10-3 | NEO'25 JO10-1 | 29841 | 1-10 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 11:45 | Sarto JO10-5 | NEO'25 JO10-1 | 75859 | 5-13 | ||
C | 16-12-2017 09:00 | SV Reeshof JO10-3 | Sarto JO10-6 | 76393 | 2-3 | ||
C | 09-12-2017 08:45 | Sarto JO10-6 | Baardwijk JO10-2 | 76281 | 13-1 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | SSC'55 JO10-1 | SV Reeshof JO10-3 | 75782 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:45 | Sarto JO10-5 | SC 't Zand JO10-5 | 76437 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 11:30 | Were Di JO10-4 | DESK JO10-2 | 76855 | 0-15 | ||
C | 02-12-2017 08:45 | NEO'25 JO10-1 | Were Di JO10-4 | 76826 | 14-1 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Baardwijk JO10-2 | SSC'55 JO10-1 | 75869 | 4-15 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | SSC'55 JO10-1 | Sarto JO10-5 | 76034 | 13-0 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | NEO'25 JO10-1 | Baardwijk JO10-2 | 76779 | 10-1 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | Sarto JO10-6 | DESK JO10-2 | 76197 | 9-1 | ||
C | 25-11-2017 11:30 | Were Di JO10-4 | SV Reeshof JO10-3 | 76113 | 1-9 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | DESK JO10-2 | SV Reeshof JO10-3 | 76505 | 2-6 | ||
C | 18-11-2017 08:30 | SSC'55 JO10-1 | SC 't Zand JO10-5 | 76220 | 5-5 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | Baardwijk JO10-2 | Were Di JO10-4 | 75726 | 6-2 | ||
C | 11-11-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-5 | DESK JO10-2 | 75541 | 1-1 | ||
C | 11-11-2017 09:45 | SV Reeshof JO10-3 | Baardwijk JO10-2 | 76065 | 4-3 | ||
C | 11-11-2017 11:00 | Sarto JO10-6 | Sarto JO10-5 | 76313 | 11-1 | ||
C | 04-11-2017 11:00 | Sarto JO10-6 | NEO'25 JO10-1 | 75986 | 2-0 | ||
C | 04-11-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-5 | Baardwijk JO10-2 | 76831 | 7-1 | ||
C | 04-11-2017 09:45 | Hilvaria JO10-1 | Were Di JO10-4 | 76066 | 0-0 | ||
C | 04-11-2017 08:30 | SSC'55 JO10-1 | DESK JO10-2 | 76047 | 12-2 | ||
C | 28-10-2017 11:15 | Were Di JO10-4 | Sarto JO10-6 | 75352 | 0-15 | ||
C | 28-10-2017 09:30 | NEO'25 JO10-1 | SSC'55 JO10-1 | 76602 | 3-6 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Baardwijk JO10-2 | Hilvaria JO10-1 | 76585 | 0-0 | ||
C | 28-10-2017 08:45 | SV Reeshof JO10-3 | SC 't Zand JO10-5 | 75846 | 7-4 | ||
C | 26-10-2017 19:00 | SSC'55 JO10-1 | Were Di JO10-4 | 76218 | 11-3 | ||
C | 14-10-2017 09:45 | Hilvaria JO10-1 | Sarto JO10-6 | 76583 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 12:00 | Sarto JO10-5 | SV Reeshof JO10-3 | 76672 | 3-6 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-5 | NEO'25 JO10-1 | 76075 | 0-7 | ||
C | 07-10-2017 09:30 | NEO'25 JO10-1 | Hilvaria JO10-1 | 76797 | 1-16 | ||
C | 07-10-2017 10:00 | Were Di JO10-4 | SC 't Zand JO10-5 | 76369 | 0-11 | ||
C | 07-10-2017 11:00 | Sarto JO10-6 | SSC'55 JO10-1 | 76818 | 8-3 | ||
C | 07-10-2017 10:00 | DESK JO10-2 | Sarto JO10-5 | 75562 | 4-3 | ||
C | 30-09-2017 08:30 | SV Reeshof JO10-3 | Hilvaria JO10-1 | 76206 | 0-12 | ||
C | 30-09-2017 09:45 | TSV Gudok JO10-5 | SSC'55 JO10-1 | 75376 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | DESK JO10-2 | NEO'25 JO10-1 | 76979 | 4-6 | ||
C | 30-09-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-5 | Sarto JO10-6 | 75985 | 1-4 | ||
C | 30-09-2017 12:00 | Sarto JO10-5 | Baardwijk JO10-2 | 75699 | 3-2 | ||
C | 23-09-2017 11:30 | Were Di JO10-4 | Sarto JO10-5 | 75502 | 2-10 | ||
C | 23-09-2017 10:00 | Sarto JO10-6 | TSV Gudok JO10-5 | 75700 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 09:45 | Hilvaria JO10-1 | SC 't Zand JO10-5 | 75707 | 14-1 | ||
C | 23-09-2017 09:30 | NEO'25 JO10-1 | SV Reeshof JO10-3 | 76847 | 5-3 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | Baardwijk JO10-2 | DESK JO10-2 | 75740 | 0-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taxandria JO10-4 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 93 | 22 | 71 | 0 |
2 | NEO'25 JO10-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 90 | 14 | 76 | 0 |
3 | Zwaluw VFC JO10-7 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 51 | 23 | 28 | 0 |
4 | Baardwijk JO10-2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 66 | 24 | 42 | 0 |
5 | Sarto JO10-7 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 45 | 37 | 8 | 0 |
6 | RWB JO10-4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 44 | 60 | -16 | 0 |
7 | DESK JO10-3 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 35 | 66 | -31 | 0 |
8 | Haarsteeg JO10-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 42 | 63 | -21 | 0 |
9 | Were Di JO10-4 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 30 | 66 | -36 | 0 |
10 | SV Reeshof JO10-5 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 33 | 51 | -18 | 0 |
11 | SSC'55 JO10-2 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 40 | 77 | -37 | 0 |
12 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 27 | 93 | -66 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Capelle JO10-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 54 | 6 | 48 | 0 |
2 | NEO'25 JO10-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 31 | 11 | 20 | 0 |
3 | SSC'55 JO10-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 40 | -33 | 0 |
4 | Sarto JO10-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 40 | -35 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:30 - 19:30 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:30 - 19:30 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|