0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - NEO'25 JO19-1

Teamleden

Spelers
Sam Brok Keeper      
Lars v. Caem        
Noah van Caem        
Tijmen Droog        
Joep van Hoorn        
Julian Hubeek        
Robin Rosenbrand        
Kevin Rozenbrand        
Mitch Soffner        
Nicky van Wanrooy        
Dylan van Zelst        
 
Overige teamleden
Wesley IJpelaar Leider/Trainer
Adri van Dalen Assistent
Dian Hus Assistent
Tom Kerst Coördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 ONI JO19-1 53202 0-0
C 16-12-2017 12:15 Baronie JO19-3 DESK JO19-2 53899 5-1
C 16-12-2017 13:00 ONI JO19-1 The Gunners JO19-1 52801 6-0
C 09-12-2017 14:00 Unitas'30 JO19-2 NEO'25 JO19-1 54506 0-2
C 09-12-2017 13:00 ONI JO19-1 Oosterhout JO19-1 52695 0-0
C 09-12-2017 12:45 Olympia'60 JO19-1 RFC JO19-1 53913 1-2
C 09-12-2017 12:15 The Gunners JO19-1 DESK JO19-2 52444 1-2
C 09-12-2017 15:00 VCW JO19-1 Sarto JO19-3 53975 2-5
C 02-12-2017 12:45 NEO'25 JO19-1 VCW JO19-1 54348 14-2
C 02-12-2017 14:30 RFC JO19-1 Baronie JO19-3 54006 6-3
C 02-12-2017 14:30 Sarto JO19-3 Unitas'30 JO19-2 53197 3-1
C 02-12-2017 13:00 DESK JO19-2 ONI JO19-1 52556 1-10
C 02-12-2017 12:30 Oosterhout JO19-1 Olympia'60 JO19-1 53335 3-6
C 25-11-2017 13:00 ONI JO19-1 RFC JO19-1 53970 3-2
C 25-11-2017 16:30 Unitas'30 JO19-2 DESK JO19-2 53726 7-0
C 25-11-2017 14:30 VCW JO19-1 Oosterhout JO19-1 54357 1-5
C 25-11-2017 12:50 Olympia'60 JO19-1 Baronie JO19-3 52776 3-0
C 25-11-2017 12:00 The Gunners JO19-1 Sarto JO19-3 53336 1-3
C 18-11-2017 12:30 NEO'25 JO19-1 The Gunners JO19-1 52334 14-2
C 18-11-2017 13:00 DESK JO19-2 Sarto JO19-3 53729 2-4
C 18-11-2017 14:30 VCW JO19-1 Olympia'60 JO19-1 52478 0-7
C 18-11-2017 14:30 RFC JO19-1 Unitas'30 JO19-2 52267 7-0
C 18-11-2017 12:05 Baronie JO19-3 ONI JO19-1 52222 5-1
C 11-11-2017 14:45 Sarto JO19-3 NEO'25 JO19-1 54157 1-3
C 11-11-2017 13:00 ONI JO19-1 VCW JO19-1 53254 5-0
C 11-11-2017 13:00 Olympia'60 JO19-1 DESK JO19-2 52679 7-3
C 11-11-2017 15:30 Unitas'30 JO19-2 Oosterhout JO19-1 53438 5-2
C 11-11-2017 12:15 The Gunners JO19-1 Baronie JO19-3 53355 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-06-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 Uno Animo JO19-1 106679 1-1
C 09-06-2018 12:00 Woudrichem JO19-1 NEO'25 JO19-1 142939 3-5
C 06-06-2018 19:00 Emplina JO19-3 GVV'63 JO19-1 107277 3-3
C 02-06-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 Baardwijk JO19-1 107349 2-1
C 02-06-2018 09:30 Nieuwkuijk JO19-1 NEO'25 JO19-1 105827 3-3
C 02-06-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 GRC-14 JO19-1 106439 2-6
C 30-05-2018 19:45 Kozakken Boys JO19-2 Uno Animo JO19-1 107085 4-1
C 30-05-2018 18:30 Woudrichem JO19-1 GVV'63 JO19-1 143060 2-4
C 28-05-2018 18:30 Baardwijk JO19-1 RFC JO19-1 105940 1-7
C 26-05-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 Emplina JO19-3 106403 10-1
C 26-05-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 Kozakken Boys JO19-2 106708 1-0
C 26-05-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 106475 0-5
C 26-05-2018 12:00 Uno Animo JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 107199 5-4
C 26-05-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Woudrichem JO19-1 105995 7-6
C 23-05-2018 19:30 Emplina JO19-3 RFC JO19-1 106357 0-5
C 19-05-2018 12:00 Woudrichem JO19-1 GVV'63 JO19-1 106590 0-0
C 19-05-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-2 Jan van Arckel JO19-1 106945 3-2
C 19-05-2018 14:30 RFC JO19-1 GRC-14 JO19-1 107114 1-0
C 19-05-2018 15:00 Emplina JO19-3 Uno Animo JO19-1 105529 7-2
C 19-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 NEO'25 JO19-1 106586 3-10
C 19-05-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 Baardwijk JO19-1 106174 7-2
C 12-05-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 Emplina JO19-3 107663 1-5
C 12-05-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 Uno Animo JO19-1 105559 2-1
C 12-05-2018 12:30 Woudrichem JO19-1 RFC JO19-1 107353 2-3
C 12-05-2018 13:30 Baardwijk JO19-1 Kozakken Boys JO19-2 106637 0-1
C 12-05-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 GRC-14 JO19-1 106149 1-3
C 09-05-2018 18:30 Nieuwkuijk JO19-1 Woudrichem JO19-1 106440 0-0
C 05-05-2018 12:30 Woudrichem JO19-1 NEO'25 JO19-1 107645 3-4
C 05-05-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 GRC-14 JO19-1 106334 3-1
C 05-05-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 Baardwijk JO19-1 106905 3-2
C 05-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Emplina JO19-3 106492 4-2
C 28-04-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Kozakken Boys JO19-2 106022 5-1
C 28-04-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 GVV'63 JO19-1 107077 8-1
C 28-04-2018 14:30 RFC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 105742 4-0
C 28-04-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 Jan van Arckel JO19-1 105546 6-2
C 28-04-2018 14:45 Baardwijk JO19-1 Woudrichem JO19-1 105618 7-1
C 28-04-2018 14:45 Emplina JO19-3 Nieuwkuijk JO19-1 107669 2-0
C 21-04-2018 14:30 RFC JO19-1 NEO'25 JO19-1 105869 0-3
C 21-04-2018 10:00 Kozakken Boys JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 107323 4-1
C 21-04-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 Baardwijk JO19-1 107463 2-6
C 21-04-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Jan van Arckel JO19-1 106478 4-0
C 18-04-2018 19:30 Emplina JO19-3 Kozakken Boys JO19-2 142610 6-1
C 14-04-2018 14:45 Baardwijk JO19-1 NEO'25 JO19-1 106951 3-1
C 14-04-2018 12:30 GVV'63 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 106924 2-0
C 14-04-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 GRC-14 JO19-1 107443 5-0
C 14-04-2018 12:30 Woudrichem JO19-1 Emplina JO19-3 106135 4-3
C 14-04-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-2 Nieuwkuijk JO19-1 105919 1-1
C 14-04-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 RFC JO19-1 107496 6-2
C 07-04-2018 10:00 Nieuwkuijk JO19-1 Uno Animo JO19-1 107278 0-2
C 07-04-2018 12:45 NEO'25 JO19-1 Jan van Arckel JO19-1 107528 7-1
C 07-04-2018 15:00 Emplina JO19-3 Kozakken Boys JO19-2 105926 0-0
C 07-04-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Baardwijk JO19-1 106204 7-2
C 07-04-2018 14:30 RFC JO19-1 GVV'63 JO19-1 106176 5-1
C 07-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Woudrichem JO19-1 107356 3-0
C 04-04-2018 20:00 Uno Animo JO19-1 RFC JO19-1 106968 5-4
C 31-03-2018 12:30 Kozakken Boys JO19-2 RFC JO19-1 105837 2-7
C 24-03-2018 12:15 GVV'63 JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 106850 0-5
C 24-03-2018 14:45 Baardwijk JO19-1 Emplina JO19-3 106782 3-2
C 24-03-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 GRC-14 JO19-1 107310 0-3
C 24-03-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 105596 6-1
C 24-03-2018 12:00 Woudrichem JO19-1 Kozakken Boys JO19-2 107204 2-3
C 17-03-2018 10:30 Woudrichem JO19-1 Jan van Arckel JO19-1 105440 5-0
C 10-03-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 GVV'63 JO19-1 106823 3-1
C 10-03-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 Kozakken Boys JO19-2 105830 6-1
C 10-03-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 Woudrichem JO19-1 106429 3-3
C 10-03-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Emplina JO19-3 105934 4-1
C 10-03-2018 14:45 Baardwijk JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 106392 6-2
C 10-03-2018 14:30 RFC JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 107151 4-4
C 17-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Nieuwkuijk JO19-1 107568 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-04-2018 19:00 RFC JO19-1 NEO'25 JO19-1 141829 1-0
B 07-11-2017 19:30 NEO'25 JO19-1 Baardwijk JO19-1 98350 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO19-1 11 8 1 2 25 55 20 35 0
2 GRC-14 JO19-1 11 8 0 3 24 40 22 18 0
3 RFC JO19-1 11 7 1 3 22 42 24 18 0
4 Nieuwkuijk JO19-1 10 5 3 2 18 31 17 14 0
5 Uno Animo JO19-1 11 5 2 4 17 33 33 0 0
6 Kozakken Boys JO19-2 11 5 1 5 16 21 32 -11 0
7 Baardwijk JO19-1 11 5 0 6 15 33 35 -2 0
8 GVV'63 JO19-1 11 4 2 5 14 17 31 -14 0
9 Emplina JO19-3 11 4 1 6 13 32 37 -5 0
10 Jan van Arckel JO19-1 11 4 0 7 12 24 41 -17 0
11 Woudrichem JO19-1 10 2 1 7 7 28 38 -10 0
12 OJC ROSMALEN JO19-3 11 2 0 9 6 22 48 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO19-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 NEO'25 JO19-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 - 21:00 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-08-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 15-08-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 22-08-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 29-08-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 05-09-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 12-09-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 19-09-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 26-09-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 03-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 10-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 17-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 24-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 31-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 07-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 14-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 21-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 28-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 05-12-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 12-12-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 19-12-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 26-12-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 02-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 09-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 16-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 23-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 30-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 06-02-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 13-02-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 20-02-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 27-02-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 06-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 13-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 20-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 27-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 03-04-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 10-04-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 17-04-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 24-04-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 01-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 08-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 15-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 22-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 29-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 05-06-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 12-06-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 19-06-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
di 26-06-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:00 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 10-08-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 17-08-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 24-08-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 31-08-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 07-09-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 14-09-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 21-09-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 28-09-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 05-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 12-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 19-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 26-10-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 02-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 09-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 16-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 23-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 30-11-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 07-12-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 14-12-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 21-12-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 28-12-17 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 04-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 11-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 18-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 25-01-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 01-02-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 08-02-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 15-02-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 22-02-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 01-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 08-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 15-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 21-06-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door
do 28-06-18 19:30 - 21:00 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven