E-Pupillen (voorjaar), 3e klasse 3.31
Pupillen - N.E.O.'25 E1
Teamleden
Spelers | |||||||
Matthijs Nieuwenhuis | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Wilco Broeks | Trainer | ||||||
Martin Faro | Trainer | ||||||
Kevin Akkermans | Keeperstrainer | ||||||
Dian Hus | Coördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 10:00 | RWB E2 | RKDVC E4 | Kivits, Remco | 117768 | 6-4 | |
C | 23-04-2016 10:00 | Baardwijk E1 | SSC'55 E1 | 117398 | 3-2 | ||
C | 20-04-2016 18:30 | SV Capelle E1 | NEO'25 E1 | 117671 | 3-3 | ||
C | 16-04-2016 09:15 | NEO'25 E1 | Baardwijk E1 | 117843 | 3-7 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | SSC'55 E1 | RWB E2 | 117864 | 2-5 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | RKDVC E4 | SV Capelle E1 | 117380 | 3-8 | ||
C | 09-04-2016 09:00 | RKDVC E4 | SSC'55 E1 | 117383 | 4-5 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | Baardwijk E1 | SV Capelle E1 | 117395 | 7-2 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | RWB E2 | NEO'25 E1 | Kivits, Remco | 117771 | 11-0 | |
C | 02-04-2016 10:00 | Baardwijk E1 | RKDVC E4 | 117394 | 1-4 | ||
C | 02-04-2016 09:30 | SV Capelle E1 | RWB E2 | 117670 | 9-3 | ||
C | 02-04-2016 09:15 | NEO'25 E1 | SSC'55 E1 | 117846 | 0-9 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | SV Capelle E1 | RKDVC E4 | 117668 | 2-4 | ||
C | 26-03-2016 10:00 | Baardwijk E1 | NEO'25 E1 | 117397 | 10-2 | ||
C | 19-03-2016 10:15 | RWB E2 | Baardwijk E1 | Bruurmijn, Raúl | 117769 | 6-2 | |
C | 19-03-2016 09:00 | SSC'55 E1 | SV Capelle E1 | 117863 | 9-2 | ||
C | 19-03-2016 09:00 | RKDVC E4 | NEO'25 E1 | 117382 | 4-1 | ||
C | 12-03-2016 09:15 | NEO'25 E1 | SV Capelle E1 | 117844 | 2-1 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | SSC'55 E1 | Baardwijk E1 | 117862 | 2-1 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | RKDVC E4 | RWB E2 | 117381 | 1-3 | ||
C | 05-03-2016 10:00 | RWB E2 | SSC'55 E1 | Janssen, Bob | 117772 | 3-5 | |
C | 27-02-2016 09:00 | SSC'55 E1 | NEO'25 E1 | 117865 | 11-0 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | SSC'55 E1 | RKDVC E4 | 117861 | 7-2 | ||
C | 20-02-2016 09:15 | NEO'25 E1 | RWB E2 | 117845 | 1-3 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | SV Capelle E1 | Baardwijk E1 | 117669 | 0-4 | ||
C | 13-02-2016 10:00 | Baardwijk E1 | RWB E2 | 117396 | 2-1 | ||
C | 13-02-2016 09:30 | SV Capelle E1 | SSC'55 E1 | 117672 | 4-3 | ||
C | 13-02-2016 09:15 | NEO'25 E1 | RKDVC E4 | 117842 | 2-2 | ||
C | 30-01-2016 10:00 | RWB E2 | SV Capelle E1 | Elshout, T. van den | 117770 | 3-6 | |
C | 30-01-2016 09:00 | RKDVC E4 | Baardwijk E1 | 117379 | 2-5 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:15 | NEO'25 E1 ZA | Waspik E1G ZA | 11721 | 3-6 | ||
B | 24-10-2015 10:00 | RWB E2 ZA | WSC E2 ZA | 12034 | 0-11 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | RWB E2 ZA | NEO'25 E1 ZA | Franke, Ricardo | 11121 | 12-1 | |
B | 05-09-2015 08:30 | WSC E2 ZA | Waspik E1G ZA | 11307 | 8-1 | ||
B | 02-09-2015 18:30 | NEO'25 E1 ZA | WSC E2 ZA | 10485 | 0-16 | ||
B | 29-08-2015 10:45 | Waspik E1G ZA | RWB E2 ZA | 10779 | 5-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2015 09:00 | RKDVC E4 | NEO'25 E1 | 54093 | 3-3 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | Haarsteeg E4 | SC Elshout E1 | 54916 | 2-12 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | Vlijmense Boys E2 | RKDVC E4 | Bie, Brent de | 54801 | 3-9 | |
C | 28-11-2015 09:00 | Wilhelmina'26 E1 | NEO'25 E1 | 54751 | 4-4 | ||
C | 21-11-2015 09:30 | SC Elshout E1 | Wilhelmina'26 E1 | 55241 | 8-2 | ||
C | 21-11-2015 09:00 | Vlijmense Boys E2 | Haarsteeg E4 | Bie, Brent de | 54798 | 5-3 | |
C | 14-11-2015 09:00 | RKDVC E4 | SC Elshout E1 | 54097 | 0-3 | ||
C | 14-11-2015 09:00 | Vlijmense Boys E2 | NEO'25 E1 | 54802 | 3-5 | ||
C | 14-11-2015 09:00 | Haarsteeg E4 | Wilhelmina'26 E1 | 54917 | 5-2 | ||
C | 07-11-2015 10:45 | SC Elshout E1 | Vlijmense Boys E2 | 55245 | 8-4 | ||
C | 07-11-2015 09:15 | NEO'25 E1 | Haarsteeg E4 | 54478 | 5-2 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | Wilhelmina'26 E1 | RKDVC E4 | 54752 | 1-5 | ||
C | 17-10-2015 10:45 | SC Elshout E1 | NEO'25 E1 | 55244 | 8-2 | ||
C | 17-10-2015 09:00 | Vlijmense Boys E2 | Wilhelmina'26 E1 | Bie, Brent de | 54800 | 5-3 | |
C | 17-10-2015 09:00 | RKDVC E4 | Haarsteeg E4 | 54096 | 6-2 | ||
C | 10-10-2015 09:15 | NEO'25 E1 | RKDVC E4 | 54477 | 3-8 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Haarsteeg E4 | Vlijmense Boys E2 | 54915 | 3-2 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Wilhelmina'26 E1 | SC Elshout E1 | 54750 | 4-8 | ||
C | 03-10-2015 10:45 | SC Elshout E1 | RKDVC E4 | 55243 | 5-1 | ||
C | 03-10-2015 09:15 | NEO'25 E1 | Vlijmense Boys E2 | 54476 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | Wilhelmina'26 E1 | Haarsteeg E4 | 54749 | 8-2 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | RKDVC E4 | Wilhelmina'26 E1 | 54095 | 1-2 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | Vlijmense Boys E2 | SC Elshout E1 | Bie, Brent de | 54799 | 1-7 | |
C | 26-09-2015 09:00 | Haarsteeg E4 | NEO'25 E1 | 54914 | 4-2 | ||
C | 19-09-2015 10:45 | SC Elshout E1 | Haarsteeg E4 | 55242 | 15-1 | ||
C | 19-09-2015 09:15 | NEO'25 E1 | Wilhelmina'26 E1 | 54475 | 4-6 | ||
C | 19-09-2015 09:00 | RKDVC E4 | Vlijmense Boys E2 | 54094 | 4-4 | ||
C | 12-09-2015 09:15 | NEO'25 E1 | SC Elshout E1 | 54474 | 1-13 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Haarsteeg E4 | RKDVC E4 | 54913 | 3-4 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Wilhelmina'26 E1 | Vlijmense Boys E2 | 54748 | 5-7 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSC'55 E1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 55 | 24 | 31 | 0 |
2 | Baardwijk E1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 42 | 24 | 18 | 0 |
3 | RWB E2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 44 | 32 | 12 | 0 |
4 | SV Capelle E1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 37 | 41 | -4 | 0 |
5 | RKDVC E4 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 30 | 40 | -10 | 0 |
6 | NEO'25 E1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 14 | 61 | -47 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Elshout E1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 87 | 18 | 69 | 0 |
2 | RKDVC E4 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 41 | 29 | 12 | 0 |
3 | NEO'25 E1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 33 | 52 | -19 | 0 |
4 | Wilhelmina'26 E1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 37 | 49 | -12 | 0 |
5 | Vlijmense Boys E2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 35 | 51 | -16 | 0 |
6 | Haarsteeg E4 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 27 | 61 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:30 - 19:30 | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:30 - 19:30 | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|